TOY SOLDIERS: WAR CHEST – נחשפו 4 צבאות חדשים

TOY SOLDIERS: WAR CHEST

 

אוהבים משחקי Tower Defense? תהיתם איך קרב בין הי-מאן וכוחות הקאייזר הגרמני היה נראה? לפי הטריילר הבא נראה שליוביסופט יש את התשובה לצורך המאד ספציפי הזה שלכם :

 

אז מה משותף לגרמניה של מלחמת העולם הראשונה, G.I-Joe, יחידת גרילה עתידנית של מתנקשים, הי-מאן וחבורת דובוני אכפת -לי שמונהגים על ידי חד קרן? ב4 מילים – TOY SOLDIERS: WAR CHEST

כפי שהטריילר למעלה מראה, נראה שיוביסופט מסוגלים לקחת הפסקות ממשחקים שנתיים על קונספירציות של רוצחים וטמפלרים ולקחת את עצמם "טיפה" פחות ברצינות עם משחק "הגנה על המגדל" בשם TOY SOLDIERS: WAR CHEST. המשחק יכיל קרבות אינטנסיביים בסגנון המוכר עלינו עוד מימי המודים לוורכראפט 3 כשכולנו היינו צעירים ויפים וכולל 8 צבאות שונים מהמגוחכים עד מוות לקטלניים עד כדי גיחוך הנלחמים זה בזה במגרש המשחקים הוירטואלי.

 

TWSC_07

ראשית כל, יש לנו את קבוצת "אדוני היקום" מהסדרה האהובה של שנות ה80 על הגיבור הבלונדיני הי-מאן וחרבו הנאמנה שנלחמים ברשע הצרוף של סקלטור. בTOY SOLDIERS: WAR CHEST, הי-מאן ייקח את כישורי הלחימה שלו ויפעל, יחד עם הנמר הנאמן שלו וחברי צוותו, למגר את הרשע הנצחי של…. דובונים וחדי קרן.

בנוסף לכך, נראה שליוביסופט מאד חשוב שTOY SOLDIERS: WAR CHEST יכיל כמה שיותר אזכורים לשנות ה80 הצבעוניות באמריקה ומכיל גם את צבא הG.I JOE, סדרה המבוססת על חיילי צעצוע (כמו רוב סדרות הילדים שאתם אוהבים, מסתבר שאפשר לעשות סדרה טובה גם אם היא קיימת רק כדי למכור צעצועים, תשאלו את צבי הנינג'ה) הנלחמים גם הם ברשע ומחזיקים לצידם את הכח הישן והטוב של כמה רובים וטנקים, ומנה בריאה מאד של רוח קרב אמריקנית, כמובן.

GI_Joe_TSWC_002

מעבר לנוסטלגיה לשנות ה80, TOY SOLDIERS: WAR CHEST נותן במה גם לצבאות האפלה הנבזיים המכילים מגוון של דרקונים ומפלצות, אבל אם אתם רוצים צבא באמת מפחיד הייתי הולך על צבא הדובונים, פונים ופיקסיות המונהג על ידי חד קרן אימתני.

אבל הניגודיות לא נגמרת כאן. בין אם אתם חובבי היסטוריה או נוטים לחלום בהקיץ על העתיד הטכנולוגי והמבריק של המין האנושי, TOY SOLDIERS: WAR CHEST דואג לכם עם צבא הקייזר הגרמני מימי מלחמת העולם הראשונה (ואתם חשבתם שלכם יש פז"מ, הבחור נוב' 1888) עם חייליו הפטריוטים והנאמנים אל מול יחידת הגרילה העתידנית והמצויידת במיטב הטכנולוגיה של "חברת הרוחות".

 

TSWC_05תודה רבה להד-ארצי על המידע.

נראה שלאוהבי הז'אנר הגוסס של Tower Defense יש למה לצפות. אם זאת, חשוב לציין שהצבאות של הי-מאן וG.I-Joe יפתחו רק לאותם אנשים שקונים את מהדורת "היכל התהילה" של המשחק ולא את המהדורה הרגילה. עובדה מכעיסה כרגיל, במיוחד לקהל האמריקאי שיש לו זיקה ונוסטלגיה לסדרות שהם יצטרכו לשלם עבורן יותר, אך גם פה בארצנו הקטנה הדבר אינו תקין. עבורי, בתור מעריץ של הז'אנר, המהלך הזה לא רק מכעיס כי הוא מפלג בין אוכלוסית השחקנים ודורש אקסטרה כסף עבור מידע שנמצא כבר על הדיסק, אלא גם מבלבל כי לא מדובר באחת מהסדרות המוכרות של יוביסופט כמו פאר קריי או אססינז קריד. כל מה שהם עושים עם ההחלטה הטפשית הזאת זה להוריד לאנשים את החשק לקנות את המשחק, שגם ככה לא מוכר ואין מאחוריו את האהדה שיש לסדרות הגדולות של יוביסופט שהזכרתי קודם, אז הם למעשה יורים לעצמם ברגל פה.

בכל מקרה המשחק נראה מעניין ואני מקווה שהוא יהיה מספיק כיף גם בלי כל התוכן בתשלום, אני בכל מקרה מתכנן להשמיד את יריבי אך ורק עם צבא הדובונים הורודים שלי (מוחעחעחע).

 

כדי ללמוד עוד תוכלו לבקר באתר הרשמי של המשחק

 

 

 

אודות דניאל

גר במרכז, משחק בעיקר משחקי תפקידים ואסטרטגיה ואוהב לחפור.

2 תגובות

  1. מה זה המשחק הזה לעזעזאל

    • זה כמו קול אוף דיוטי רק במבט מלמעלה אם גראפיקה שונה משחקיות שונה וסיפור שונה.
      מקווה שזה ענה לך על השאלה

השאר\י תגובה