ברגע האחרון- טריילר נוסף לעונה 6 של “ברוקלין תשע-תשע”

שנייה לפני עליית העונה השישית של הסדרה “ברוקלין תשע-תשע”, רשת NBC דואגת לתזכר את הצופים ומעריצי הסדרה בדיוק מה צפוי להם, ועושים מחווה ל”מת לחיות”.

אחרי שבוטלה ברשת FOX ונקנתה ברכישת בזק על ידי רשת NBC, העונה החדשה של “ברוקלין תשע-תשע” עתידה לעלות עוד פחות מחודש ורגע לפני השקתה, רשת NBC שחררה לנו טריילר שכולו “מת לחיות”- בדיוק כמו שג’ייק פארלטה אוהב.

הטריילר מגיע לנו אחרי שבחודש שעבר הוכרז כי הסדרה עתידה להגיע לרשת NBC לחידוש עונתה השישית, כעת הטריילר החדש מראה כי גם אם הרשת הביתית שלה הוחלפה, הלב הפועם של הסדרה עדיין במקום הנכון.

הטריילר מציג לנו את החלום הרטוב של ג’ייק פארלטה (אנדי סמברג) על איך הוא היה מציג את חזרת הסדרה- בסגנון הסרט האהוב עליו “מת לחיות”.
עם פיצוצים, מסוק, קפיצה מגג וכל התחנה צופים בגבורתו- ג’ייק מכריז על ה”תכנית” שלו בטריילר החדש, ונקטע לבסוף על ידי המפקד קפטן הולט (אנדרה בראואר), ל”שידור יבש של שעות ותאריך השידור”.
ההבדלים בין השניים שקורעים מצחוק כל פעם בתכנית עצמה, באים לידי ביטוי גם בטריילר- סימן טוב לבאות.

הסדרה זוכה לקהל מעריצים צמוד, ביניהם כלול גם מארק האמיל (מלחמת הכוכבים) שלאחר ביטול הסדרה ברשת FOX זעקו לחידוש עד שנקנתה במהרה על ידי NBC.
התכנית מאזנת בין הומור חד וקולע, הומור של “זבנג בראש” ונגיעות בנושאים רגישים כמו פרק שסבב סביב קמפיין #MeToo, ופרק בו נחשף כי רוזה (סטפני ביאטריס) היא ביסקסואלית, והקושי שלה לצאת מהארון.

“ברוקלין תשע-תשע” עתידה לחזור לעונה שישית ברשת NBC בתאריך 10.1.19 לעונה בת 18 פרקים.

אודות צוק עין אלי

חולה הארי פוטר, Assassin's Creed, מתמכר סדרתי לסדרות ושחקן PS4 במעט הזמן והחיים שיש לי. הדדפול הישראלי וכתב קולנוע.

השאר\י תגובה