תוכניות ברשת NBC להחזיר את "גולשים בזמן"

סדרת המדע בדיוני האהובה "גולשים בזמן" אולי תחזור למסך הקטן

אחת מהסדרות שגדלנו עליהן בשנות התשעים הייתה "גולשים בזמן". הסדרה עקבה אחרי קווין מאלורי (ג'רי אוקונל) שהמציא דרך לנוע בין עולמות מקבילים והוא גורר אל המסע שלו את הפרופסור שלו, אותו מגלם ג'ון ריס-דייוויס ("שר הטבעות"), החברה שלו וייד ולס (סברינה לויד) וזמר בשם רמברנדט לי בראון (קליבנט דריקס), כשכל פרק נותן לנו מבט חדש ויצירתי על המציאות האפשרית של כדור הארץ.

הסדרה זכתה ל-5 עונות, שלוש הראשונות רצו ב-Fox והשתיים האחרונות רצו ברשת Syfy, כשהעונה הרביעית הרגה את פרופסור ארטורו האהוב והעונה החמישית החליטה לקחת את כוכב הסדרה ואחיו (אחיו גם של הדמות וגם של השחקן, שמצטרף בעונה הרביעית) ולאחד אותם לדמות אחת גנרית ומשעממת. הסוף של הסדרה לא נתן למעריצים סוף מספק לסדרה ותמיד רצינו לראות את גיבורינו מקבלים סוף ראוי, ומסתבר שגם ג'רי אוקונל מרגיש כך.

לפי ריס-דייוויס, הוא ואוקונל בדיבורים עם רשת NBC להחיות את הסדרה:

ג'רי משגע אותי כבר מספר שנים ואנחנו בעצם בדיבורים עם NBC ברגעים אלו לראות אם יש אפשרות לאתחל את הסדרה. הם בודקים כרגע את השאלה הבסיסית, למי שייכים הזכויות? ברגע זה אנחנו לא מצליחים לגלות. הייתי עושה זאת שוב, אם רק להראות איך זה היה צריך להעשות. זו יכלה להיות הסדרה הטובה ביותר בטלוויזיה, היא עוד יכלה לרוץ היום. אני חושב שאם היינו מקבלים עוד הזדמנות לעשות את זה עם טכנולוגיה חדשה, אבל גם עם סיפורים חדשים, אני חושב שאנחנו יכולים לעשות משהו יוצא מן הכלל. לא הייתי רוצה לעשות את זה בשארית חיי, אבל הייתי רוצה לעשות עונה או שתיים.

עניין הזכויות יכול להיות בהחלט בעייתי, בהתחשב בכך שהסדרה פעם הייתה בבעלותה של Fox, שכעת תחת בעלות של Disney. אם זכויות אלו נמצאות בחברת Disney, אני בספק שנקבל איזשהו איתחול. בנוסף, כתיבת התסריט תהיה בעייתית בכך שהיוצרים החדשים יצטרכו להחליט מאיזו עונה להמשיך את הסדרה וממה להתעלם. בכל מקרה, אנחנו מצפים בקוצר רוח לשמוע אישור כלשהו לכך שסדרת המדע בדיוני של ילדותנו חוזרת.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה