החייזרים מגיעים לארקאדיה- טריילר ראשון ל-3below

גם גיירמו דל טורו רוצה יקום משלו על המסכים שלנו, והסדרה החדשה שלו- 3Below, מביאה אליו את החייזרים.

אם לא ידעתם, דל טורו- ביחד עם Netflix ואולפני האנימציה Dreamworks כבר שחררו 3 עונות של הסדרה “ציידי הטרולים” (Trollhunters), המתרחשת בעיר ארקאדיה אוקס (Arcadia Oaks), ובה אנחנו לומדים על סיפורו של צייד טרולים צעיר שמטרתו להגן על הטרולים הטובים שחיים מתחת לאדמה.

הסדרה מאופיינת בצבעוניות, אנימציה מצוינת של Dreamworks, וכמובן- הדמיון של דל טורו שנשפך מכל כיוון בסדרה ומציג לנו דמויות מיוחדות, ועולם שלם מתחת לאף של בני האדם, הפועל עם חוקים משלו וקסמים מיוחדים.
בסדרה גם לא חסרים רשעים להתמודד מולם, ומסרים חינוכיים על חברות, אמת, דאגה לאחר ואהבה- כיאה לסדרה המיועדת קודם כל לילדים.

ועכשיו, חייזרים הגיעו לאראקדיה מכוכב מרוחק לאחר שברחו מאיום על חייהם, ואם חשבתם שחיי הטרולים הם מוזרים- עוד לא ראיתם כלום.
החייזרים הם הנסיך קרל אריקידיון (Krel Arikidion ), הנסיכה אז’ה אריקידיון (Aja Arikidion) ושומר הראש שלהם- ברוואטוס ווקס (Varvatos Vex).
כדי להתמזג בסביבה, החייזרים יסבו את עצמם בין תושבי ארקאדיה:
הנסיך קרל מתחפש לנער לטיני, הנסיכה אז’ה לנערה בלונדינית, ו-ווקס שומר הראש יסווה עצמו כגבר מבוגר בגיל העמידה. מוזמנים לראות את הטריילר:

כמו בכל סרט או סדרה בה בני גזע אחר מנסים להסוות עצמם כאנושיים, אנחנו נזכה לצחוק כמובן על חוסר הידע של החייזרים בצורת ההתנהגות המקובלת בין בני האדם- עם הקלאסיקה האלמותית: הם אוכלים עם הידיים.
בנוסף אנחנו זוכים לביקור מדמויות “ציידי הטרולים”- ג’ים, טובי וקלייר- והם יעבדו יחד להגן על החייזרים מפני האיום שרצה להרוג אותם בכוכב הבית שלהם- וכעת רודף אחריהם עם ציידי ראשים אל כדור הארץ.

הסדרה עתידה להיות חלק מטרילוגיה של סדרות המתרחשות בארקאדיה, ונקראת “Tales of Arcadia”, כאשר 3 הסדרות הן: “ציידי הטרולים”, “3Below” והסדרה הבאה- “Wizards” (קוסמים/ מכשפים), ועתידים לחשוף את כל הדברים הבלתי טבעיים המתרחשים בעיירה.

אנחנו זוכים לראות בתמונה הבאה ששוחררה עבור הסדרה כי לא רק בני האדם של ארקאדיה יהיו שותפים לאירועי “3Below”, אלא גם הטרולים האהובים יגיעו לביקור:

זכינו לראות את הנסיך קרל ואז’ה בעונה השלישית של “ציידי הטרולים”- כשני חברים מוזרים החולקים כיתה יחד עם ג’ים טובי וקלייר.
ב”ציידי הטרולים” התמקדו בעיקר בשימוש בקסם עתיק ורונות, ונראה כי בסדרה החדשה הקסם עתיד להתחלף במדע בדיוני, מה שאומר בוודאי שבסדרה “Wizards” נזכה לראות הרבה הנפות שרביטים.

הסדרות הולכות לקיים פרקי קרוסאובר, בדומה לסדרות ה-Arrowverse של רשת CW, מה שיבטיח לנו הרבה קסמים ומדע בדיוני ובעיקר המון דמיון מטורף בפרקים בהם הסדרות ישתלבו.

הסדרה עתידה לעלות בשבוע הבא, בתאריך 21.12.18 למנויי שירות Netflix.

אודות צוק עין אלי

חולה הארי פוטר, Assassin's Creed, מתמכר סדרתי לסדרות ושחקן PS4 במעט הזמן והחיים שיש לי. הדדפול הישראלי וכתב קולנוע.

תגובה אחת

  1. נייס

השאר\י תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: