אחוזת דאונטון מגיעה אל המסך הגדול

הסרט "אחוזת דאונטון" שמבוסס על הסדרה המצליחה בעלת אותו השם, קיבל טריילר ראשון.

אף על פי שרבים ממעריצי הסדרה יסכימו שהיא הופסקה בזמן הנכון, רבים גם יסכימו כי הם מתגעגעים אליה מאוד, במיוחד בחג המולד הבריטי, שבמהלך שש שנות שידור הסדרה, פרקי חג המולד שלה הפכו למסורת. אותם מעריצים שמחו לשמוע כשנשיא החברה NBC Universal International Studios הודיע על הגרסה הקולנועית לסדרה ב-2017.

הסדרה המקורית שודרה בין השנים 2010 לבין 2016 והציגה את חייהם של משפחת קרולי האריסטוקרטית וחיי משרתיהם. הסדרה נכתבה על ידי זוכה האוסקר על התסריט המקורי הטוב ביותר, ג'וליאן פלוז וגם היא זכתה למספר לא קטן של פרסים ומועמדויות. "אחוזת דאונטון" קיבלה שבחים רבים מהקהל ומהמבקרים וכיום היא מחזיקה בשיא של מספר המועמדויות הגדול ביותר בתולדות האמי, עם 69 מועמדויות (מתוכן היא זכתה ב-15).

מלבד השוטים היפים של האחוזה, אפשר לראות בטריילר גם המון מריע לתהלוכה ומנופף בדגלי בריטניה ודמות לא ידועה שנראית כמו דוור ונוסעת אל האחוזה באופנוע. בטח שמתם לב שהטריילר הקצרצר לא הראה אף דמות מצוות השחקנים הראשיים הגדול ולא גילה שום פרט על העלילה שהסרט הולך להציג. גם בכתוביות שלאחר הסרטון לא נכתבו שמות השחקנים (שכולם כבר אישרו את חזרתם אל הסרט), אלא שמות הדמויות המוכרים בלבד.

הסרט "אחוזת דאונטון" (Downton Abbey) יצא אל בתי הקולנוע בספטמבר 2019.

אודות ליאת פליישמן

ליאת פליישמן, בת 17, כתבת קולנוע. חובבת סרטים (מין הסתם), סדרות, ספרים וציור.

השאר\י תגובה