פליימוביל: הסרט מקבל טריילר ראשון וכייפי

צעצועי פליימוביל מגיעים אל המסך הגדול בסרט חדש, “פליימוביל: הסרט”.

בעקבות הצלחתו המסחררת של סרט הלגו הראשון שיצא ב-2014 (ואחריו סרטים נוספים כמו: The Lego Batman וסרט לגו ספיידרמן), זיכיונות צעצועים רבים קפצו על המציאה והוציאו סרטים משלהם. MovieDreamWorks הפכה את הטרולים לסרט אנימציה ב-2016, STX תנסה גם היא את מזלה עם הסרט UglyDolls, ועכשיו מצטרפת גם החברה On Animation Studios שתביא למסך את צעצועי פליימוביל.

המותג הגרמני פליימוביל מעוצב לפי מגוון רחב של נושאים, מוסדות ותקופות היסטוריות. מאז שיוצרו שלושת “העולמות” הראשונים, “המערב הפרוע”, “האבירים” ו”עובדי בניין” ב-1974, החברה הספיקה להוציא אין ספור ערכות צעצועים חדשות. המותג כבר הגיע למסך הקטן ויש לו מספר פרקי שעשועים ברחבי אירופה. לאחרונה החברה החליטה שהיא תביא אותו גם למסך הגדול בטכנולוגיית לייב אקשן ו-CGI, הנה הטריילר הרשמי:

בסרט תככב אניה טיילור-ג’וי (“ספליט”) כמריה כשהיא תנסה להציל את אחיה צ’רלי (Gabriel Bateman) לאחר שנלכד בעולם הפליימוביל. במהלך מסעה מריה תתקל בנהג משאית המזון, דל (ג’ים גפיגאן), הסוכן החשאי רקס דאשר (דניאל רדקליף) ופיה סנדקית (מייגן טריינור).

רמת האנימציה הלא מרשימה מאוד מפתיעה בעיקר בהתחשב ביוצר הסרט, לינו דיסלבו, שזהו הפרוייקט הראשון שהוא יוצר לאחר שעבד ב-Disney על סרטים כמו “לשבור את הקרח” ו”בולט”. בנוסף, הסרט צפוי להיכנס לתחרות רצינית בבתי הקולנוע מול סרטים כמו “סרט לגו 2, “הדרקון הראשון שלי: העולם הנסתר”, “צעצוע של סיפור 4“, “החיים הסודיים של חיות מחמד 2″ ו”לשבור את הקרח 2” שגם הם יצאו ב-2019. לפי תחזיות, הסרט לא הולך להיות הצלחה מסחררת בקופות אך בכל זאת הוא נראה לא מזיק ומשעשע כך שגם אסון קופתי לא נראה באופק.

אודות ליאת פליישמן

ליאת פליישמן, בת 17, כתבת קולנוע. חובבת סרטים (מין הסתם), סדרות, ספרים וציור.

השאר\י תגובה