התוכניות של Sony עבור “ספיידרמן: ממד העכביש” נחשפות

אולפני Sony מכוונים גבוהה, וכבר מתכננים המשכים ל”ספיידרמן: ממד העכביש”- בזמן שהסרט עוד מוצג בבתי הקולנוע ברחבי העולם.

אם עוד לא ראיתם את הסרט “ספיידרמן: ממד העכביש” (לביקורת), קודם כל לכו לראות אותו, הוא אדיר!
דבר שני, נראה שהוא הולך להיות נקודת פתיחה לפרנצ’ייז שלם של אנשי עכביש(/עכבישאים? כי יש גם את Spider-Ham , והוא לא בדיוק איש) אז אם אתם מתכננים לעקוב אחרי ההתפתחות שלו, זה הזמן להתחיל.

בראיון עם איימי פסקל (-שעזרה להבאת איש העכביש תחת הבית של Sony, בתקופה בה Marvel הייתה לקראת פשיטת רגל), נחשפות התכניות של Sony לבניית הכותר.

מי עתיד לקבל סרט משלו?

תכנית אחת היא ליצור בסרט ההמשך קו עלילה רומנטי בין מיילס מורלס לבין גוון סטייסי (ספיידר-גוון), סיפור שהופיע במקור בין דפי הקומיקס, גם הוא לאחר התנגשות היקומים השונים.
הסרט עצמו נועד להיות מבוים על ידי Joaquim Dos Santos עם תסריט מידי David Callaham.

בסרט “ממד העכביש” גוון סטייסי מגיעה ליקום של מיילס לאחר התנגשות של היקומים שלהם, כאשר מטרת הסרט היא להחזיר את גוון ואת שאר אנשי העכביש ליקום שלהם, ומיילס וגוון רוקמים בינהם חברות במהלך הסרט, אז מי יודע, אולי בסרט ההמשך נזכה לבקר עם מיילס ביקום בו חיה ספיידר-גוון?

תכנית נוספת עבור הפרנצ’ייז של אנשי העכביש הוא ליצור סרט ספין-אוף בכיכובה של גוון סטייסי ועוד נשות עכביש שונות מהקומיקס, ביניהן ספיידר-וומן (ג’סיקה דרו) וסילק/Silk (סינדי מון/  Cindy Moon).
הסרט צפוי להיות סרט שכולו Girl-Power, ובו נשות העכביש ככל הנראה יתאגדו כנגד איום משותף, אולי אפילו נבלית אישה?
התסריט עתיד להכתב על ידי בק סמית’ (Bek Smith), ועוד לא ידוע אם יכללו גיבורי/גיבורות על נוספים/נוספות בתוכו.

פה לא נגמרו התוכניות של אולפני Sony לאנשי העכביש, כי נראה שבנוסף לרצון להביא את סילק בסרט הנשי עם ספיידר-גוון, האולפנים שואפים להביא את הדמות למסך הגדול בדמות שחקנית ובסרט לייב אקשן באורך מלא.

אופציות נוספות לדמויות נשיות המשולבות במיתוס של ספיידרמן יכולות להכיל ביניהן את ספיידר-גירל ואת מאדאם ווב (Madame Web), ויכולות להופיע בסרט הספין אוף.

נראה שבאולפני Sony מרגישים מאוד בטוחים בסרט, שעוד לא עבר שבוע ליציאתו לאקרנים- ועוד לא ידוע האם יהיה רווחי מספיק כדי להריץ כותר שלם, אך אם ניתן להתבסס על הביקורות של מעריצים ומבקרים- נראה כי אנחנו בפתחו של עידן חדש של סרטי אנימציה לחובבי הקומיקס.

ככל הנראה ניאלץ לחכות לגלות עוד פרטים ככל שההפקות השונות יתקדמו, אך אנחנו מבטיחים לעדכן אתכם בכל הפרטים העתידיים שייחשפו.

אודות צוק עין אלי

חולה הארי פוטר, Assassin's Creed, מתמכר סדרתי לסדרות ושחקן PS4 במעט הזמן והחיים שיש לי. הדדפול הישראלי וכתב קולנוע.

השאר\י תגובה