TrainSimulator2016
TrainSimulator2016

Train Simulator 2016 עם סרטון חדש

סרטון חדש הגיע ל-Train Simulator 2016 תחת הכותרת “אתם מוכנים לאקסטרים?” אך האם יש צורך אמיתי להתכונן לאקסטרים ולריגוש?

לאחר שביומיים הראשונים לאחר ההשקה המכירות לא הגיעו לאן ש-Dovetail Games ציפו, הם שיחררו סרטון של המשחק Train Simulator 2016 כדי לנסות להחזיר את המשחק למסלול (משחק מילים משעשע לא?).
הסרטון שואל את הצופים אם הם מוכנים לאקסטרים אך לפי הביקורות שמגיעות מהשחקנים שכן קנו אין יותר מדי אקסטרים במשחק. מתוך 6,000 הביקורות באתר המשחקים סטים, שליש הן שליליות. והם אלה שעוד טרחו להגיב.

בנוסף לסרטון, המפתחת הכריזה על שירות חינמי של עדכונים ותוספות עבור כל אלו שרכשו את המשחק, פיצוי קטן עבור 45 הדולרים ששילמו הרוכשים. לזכות המשחק חשוב לציין שהם הקימו לתחייה רכבות היסטוריות כמו הקטרים בעלי הטורבינות של יוניון פסיפיק, ה- BR155ו ה- GWR Castle Class. המשחק גם מכיל מערכת עזר בנהיגה שתעזור לחדשים במשחק ויקלו על התהליך המורכב של הזזת המכונות הכבירות האלו. 

כמעריץ מושבע של סימולטרים ואדם שראה את הענף שוקע בשנים האחרונות, אני מקווה שלמרות הקשיים בהתחלה Train Simulator 2016 יהפוך למשחק נהדר. אם יש דבר שיכול לעשות את זה, זהו השירות החינמי של העדכונים, התוספות והתיקונים שנראה ש- Dovetail Games תולה את תקוותיה בו ל”הצלת” המשחק שלה. בנוסף לזה, עד ל-24 בספטמבר המשחק יעלה 15% פחות בסטים וימוד על מחיר של 38$ במקום 45$, כדי להעלות את מספר המכירות.

אודות ברק שפר

ברק שפר, בן 17 מפתח תקווה, גיימר בעל חוש יצירתי מאז ומתמיד, משחק בכל ז'אנר אם המשחק מעניין, מרכיב ומפרק מחשבים להנאתי למרות שבעבר הייתי console peasent.

השאר\י תגובה