בלש אמיתי : עלי הוא בלש רדוף שדים בטריילר החדש

סדרת המופת של HBO- “בלש אמיתי”, הולכת לחזור לעונתה השלישית ב-2019, ואנחנו מקבלים טריילר מאוד מותח.

“בלש אמיתי” סוף סוף חוזרת אחרי הפסקה לא קטנה, שהאשמה על עובדה זו נפלה בעיקר על העונה השנייה, שנכשלה גם אצל הקהל וגם אצל המבקרים, מנכ”ל HBO לקח על עצמו את האשמה וטען שזה בגלל זירוז יתר של הפקת העונה.

למרות שרק לא מזמן הסדרה קיבלה את תאריך היציאה שלה,  היא כבר מקבלת טריילר חדש שמגביר לנו את הציפיות. מוזמנים לראות:

ידועים לנו כבר כמה פרטים לגבי הסדרה, כמו לדוגמה שהיא תתרחש בדרום ארה”ב, ושהיא תתרחש בתקופות שונות בחייו של הבלש וויין הייס, אלמנטים שמזכירים לא קצת את העונה הראשונה המצוינת.

לצד מהרשלה עלי ישתתפו סטיבן דורף, כשותפו של הייס, כרמן אג’וגו (“חיות הפלא והיכן למצוא אותם“), סקוט מק’נרי (“Once Upon a Time In Hollywood“) ומיימי גאמר (“Castle Rock“), צוות שחקנים מרשים כמצופה.

דיוויד מילץ’ וג’רמי סולנייה ביימו את עונה זו וינסו לשחזר את ההצלחה של קארי פוקונגה עם העונה הראשונה של הסדרה, אבל סולנייה עזב את הפרויקט לפני הזמן מסיבות שעוד לא ידועות. בכל מקרה, נקווה שגם בלי סולנייה, יוצר הסדרה ניק פיצולטו יוכל ביחד עם מילץ’ להחזיר את הקסם שהיה לעונה הראשונה של הסדרה, אבל בתקווה, עם יצירתיות מיוחדת.

העונה השלישית של “בלש אמיתי” תשודר ביום ראשון, ה-13 בינואר, ב-HBO.

אודות גל סביטלמן

קוראים לי גל סביטלמן, בן 17, פריק של קולנוע ושל אמנות (בעיקר סוריאליזם). בשעות הפנאי משחק בפלייסטיישן, עובד בחדר בריחה, וכותב, מלחין ומנגן על הגיטרה.

השאר\י תגובה