סיקור: Turtle Beach Z300

אוזניות ה-Z300 של  Turtle Beach, מה אנחנו אומרים?

אוזניות ה-Z300 מוגדרות לקהל יעד של Moderate Gamers, אני חושב שזה נכון, אבל הרבה יותר מלגיימרים בלבד.
השתמשתי באוזניות למשך תקופה ממושכת לגיימינג במחשב האישי, כמובן שהשתמשתי בכל האופציות וסיקרתי למטה את דעתי על האוזניות.

אפשריות ונוחות הפעלה

באוזניות ה-Z300 ישנם המון אפשרות, כולל חיבור AUX, שידור שמע דרך תדר רדיו 5GHz שידור דרך Bluetooth, כיוון עוצמת המיקרופון ועוד… בשימוש הרגיל שלי (גיימינג, כמו שהזכרתי) מצאתי את עצמי מתענג על רעיון האל-חוטיות, האוזניות באות עם מתאם USB שמשדר שמע לאוזניות לטווח לא כל כך גדול, אבל מצאתי את זה מספיק ביותר (טווח בגודל של חדר בינוני+), אחרי שהאוזניות הקודמות שלי היו עם כבל USB שהתנדנד לי על היד והציק לי, כשהתחלתי להשתמש ב-Z300 התאהבתי בחוסר הכבלים הכיפי. כמובן שצריך לזכר שלאוזניות יש בטרייה (נטענת, כמו שצריך), אישית, זה לא מפריעה לי, כל בערך 15 שעות האוזניות מודיע בקול נשי "Battery Low", מחברים בכבל ה-USB למחשב, ואחרי שעתיים יש לך עוד 15 שעות. שלא נדבר על זה שהאוזניות מפסיקות להטעין את עצמן כאשר הסוללה מלאה וכך הן שומרות על הבטרייה מהתיישנות. כדי להגביר את חיי הסוללה, האוזניות ייכבו לבד אחרי 15 דקות של חוסר שימוש.

חוץ מזה, אפשרות ה-Bluetooth של האוזניות נחמדה, אפשר לחבר את האוזניות לפאלפון או לכל מכשיר Bluetooth אחר (אם במכשיר אין Bluetooth, תוכלו לחבר את האוזניות בעזרת כבל ה-AUX שמגיעה איתן) בזמן שמשדר הרדיו משדר, תוכלו לקבל שידור מהרדיו ומה-Bluetooth בוא זמנית, כן, ואם זה לא מספיק, אם שיחה מתקבלת מהפאלפון, האוזניות יעבירו את שידור המיקרופון לפאלפון במקום למחשב, ינמיכו את השידור מהמחשב וייתנו לכם לדבר בשקט את שיחת הטלפון שלכם.

כל האפשרויות קלות לשליטה ולתפעול ומוזברות בפירוט בעלון המשתמש או באתר של Turtle Beach.

Turtle Beach z300
מגיעות בחבילה יוקרתית

ציון: 95

מדהים, פשוט.

איכות סאונד ומיקרופון

אוזניות ה-Z300 מגיעות עם דרייבר למערכת שמע Dolby surround 7.1, מערכת השמע המתקדמת ביותר בעולם. איכות הסאונד מעולה (כמובן שיש יותר טוב, תמיד יש יותר טוב, אבל זה בהחלט מספק גיימר) ואיכות מיקרופון מעולה עוד יותר, האוזניות ניתנות לכיוון בעזרת "Game Modes" הכוללים ארבעה מצבים – 1, 2, 3 ו-4 כאשר לכל מצב הגדרות שונות המתאימות לכל מצב של שימוש. מניגון מוסיקה, עריכת סאונד ועד לגיימינג.
בנוסף, האוזניות אטומות מאוד וחוסמות רעשי רקע.

ציון: 90

איכות מעולה ביחס למחיר, והמחיר גבוה. אבל אין ספק שזה לא הדובדבן שבקצת של האוזניות, אבל זה בהחלט משהו.

עיצוב\נוחות לבישה

נכון, שתי הדברים האלה משתנים מאחד לאחד, בכל זאת, על טעם ואל ריח אין מה להתווכח, אז החלטתי לתת לכם את נקודת המבט שלי על הדברים.
ראשית, האוזניות נראות טוב, אבל רק בתמונות, כשהן על האוזניים הן לא נראות טוב, בכלל. הן נראות כמו שני גושים שמכסים את האוזניים וזה לא נראה טוב. לגבי הנוחות, מאוד נוח. קל משקל, לא גדול מידי או קטן מידי (עוד פעם, לפי נקודת המבט שלי), לא יוצרות כאבים או משהו כזה.

ציון: 90

פחות היה חשוב לי היופי, ולכן פחות הורדתי עליו.

מחיר תמורת יכולות

מחיר האוזניות הינו 200$. אני חושב שהאוזניות לא מתאימות לכל אחד, בגלל שלא כל השימושים שלהם הם גיימינג, אלא גם דיבורית ואופציות נוספות, אם אתה רוצה אוזניות לגיימינג בלבד, כדאי לך ללכת על משהו חוטי ואיכותי. במקרה של האוזניות האלה צריך לרצות להיות לא מוגבל, עם אפשרות לזוז ולדבר דרך המחשב או הטלפון בלי מגבלות של איזה כבל באורך אצבע.

ציון: 90

המחיר שווה מאוד, רק למי שהאוזניות מתאימות לו בדיוק. אחרת, יש דברים אחרים בשוק.

 

לסיכום, אני ממליץ בחום על האוזניות לכל מי שרוצה אוזניות רב – שימושיות, מה שנקרא. אבל צריך לזכור שהם עדיין אוזניות גיימינג.

אודות Gilad Aridor

גיק, אוהב גאדג'טים ומחשבים. לפניות Email: [email protected]

השאר\י תגובה