“אזור הדמדומים”: טריילר מלא מציג את הקאסט עמוס הכוכבים

“אזור הדמדומים”- החידוש לאחת מסדרות האימה הגדולות בכל הזמנים, מקבל טריילר מלא, עמוס בכוכבים גדולים מאת רשת CBS.

“אזור הדמדומים”- אנתולוגיית האימה של רוד סרלינג, שנוצרה לפני 60 שנה חוזרת למסכים שלנו הפעם עם ג’ורדן פיל כמנחה. פיל- שהוא גם המפיק של החידוש, נמצא עכשיו בתקופה הטובה ביותר בחייו, אחרי שביים וכתב את סרטו השני- “אנחנו” שגרף הצלחה גם מהמבקרים וגם מהקהל.
הסדרה שכבר אז הייתה ידועה בצוות השחקנים החזק שלה, מקבלת עכשיו בנוסף לפיל קאסט גדול בצורת: אדם סקוט, קומיל נאנג’יאני, סאנה לאתן, ג’ון צ’ו, סת’ רוגן, ג’ייקוב טרמבליי ועוד כל כך הרבה.

ועכשיו, רק כמה ימים לפני פרק הכורה, CBS פרסמה טריילר מלא ומוארך לסדרה שמציג את הקאסט המרשים בסטיאוציות בהן יצטרכו לעמוד.
אתם מוזמנים לצפות בטריילר המלא למטה:

ממש כמו הגרסה הישנה של סרלינג, “אזור הדמדומים” החדש ישקף את מצב העולם ובעיותיו, בעזרת מתח, אימה וכמובן קצת סאטירה. הטריילר מציג הצצות קטנות לכמה מפרקי הסדרה שנראה, עם הצצה לפרק: “סיוט ב-30,000 רגל” (חידוש לפרק הקלאסי: “סיוט ב-20,000 רגל”). ראינו עוד פרקים כמו- “הקומיקאי”, עם נאנג’יאני שמחליט לעשות הסכם עם אדם מסתורי למען הקריירה שלו, פרק עם טרמבליי בו הוא ילד שמתמודד לעמדה פוליטית, ועוד הרבה סיפורים משונים ומעניינים.

עם כל זה, החידוש ממשיך להיראות כאחד האירועים המעניינים ביותר בעולם הבידור כיום, עם כמו שנראה לעיל- קאסט מאוד מרשים, צוות מאוד מוכשר מאחורי המצלמה וחומר אולי לא הכי מקורי, אבל בלי ספק מאוד מושך. נראה שעכשיו ל- “מראה שחורה” יש תחרות- אנתולוגייה חדשה, ואנחנו הצופים לא יכולים כבר לחכות ל- 1 באפריל לפרק הבכורה של “אזור הדמדומים”.

אודות גל סביטלמן

קוראים לי גל סביטלמן, בן 17, פריק של קולנוע ושל אמנות (בעיקר סוריאליזם). בשעות הפנאי משחק בפלייסטיישן, עובד בחדר בריחה, וכותב, מלחין ומנגן על הגיטרה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *