סדרת אדפטציה למשחקי המרוצים Twisted Metal בפיתוח

חברת ההפקות החדשה של Sony מתחילה את עבודתה על סדרת אדפטציה ל-Twisted Metal

כשחברת Sony הכריזה על הקמתה של חברת הפקות חדשה בשם PlayStation Productions, לא יכולנו לחכות לראות אילו סדרות וסרטים חדשים נקבל מהחברה שבבעלות של כותרים כמו Uncharted, The Last of Us, God of War ו-Spyro The Dragon. כעת אנחנו יודעים שהמטרה הראשונה של האולפנים זו סדרה למשחק מירוצי המכוניות הקטלנית Twisted Metal.

מנכ"ל Sony Pictures Entertainment טוני וינסקוורה חשף שסדרת האדפטציה בפיתוח במהלך פגישת משקיעים של החברה. לפי דבריו, זה נשמע שהפיתוח בשלביו המוקדמים ואין שם התחלה רשמית של ההפקה. בנוסף להכרזה, המנכ"ל הודיעה שסרט האדפטציה של Uncharted בשלבי פיתוח מתקדמים, לא מפתיע בהתחשב בכך שבמאי חדש נמצא עבור הסרט ויש לנו כוכב צעיר עם טום הולנד.

למרות שהיו בעבר סרטים על מירוצי מכוניות קטלנים, לא ראינו עד כה סדרת טלוויזיה עם הסגנון ויהיה מעניין לראות איך מירוץ מסוכן יוכל להמתח לעונה שלמה או שיכול להיות והעונה תכלול מירוץ חדש כל פרק. מה שבטוח, אנחנו לא יכולים לחכות לראות את Sweet Tooth בגרסת הלייב-אקשן המטורפת שלו.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה