שתי הדמויות הראשונות שמצטרפות ל-Dragon Ball FighterZ נחשפו

פרטים ראשונים על שתי הדמויות הראשונות שיצטרפו למשחק המכות המצליח Dragon Ball FighterZ התגלו, ולא תנחשו מי הם. כלומר, אלא אם כן אתם מכירים את הסדרה ואז אתם כבר ניחשתם.

מידע ראשון על חבילת ה-DLC הראשונה עבור משחק המכות Dragon Ball FighterZ שוחרר רשמית ו-Namco Bandai ככל הנראה הולכים על הכי בטוח שאפשר. שתי הדמויות הראשונות שיצטרפו לרשימת הלוחמים הן בארדוק, אביו של סון גוקו, וברולי הסופר סאיין האגדי. שתי הדמויות האלו אהובות מאוד אבל לא בדיוק הכי מפותחות, לא מבחינה עלילתית ולא מבחינת יכולות לחימה. יכול להיות שזה סתם ההעדפות שלי אבל חבל שדמויות חדשות מהסדרה לא זכו להצטרף לסדרה, אבל זה כמובן לא הסבב האחרון שנקבל. בנוסף להכרזה הרשמית על הדמויות, קיבלנו גם סרטונים קצרים מאוד ותמונות של הלוחמים החדשים.

אז לפי התמונות אנחנו יכולים לראות שמדובר בגרסת הסופר סאיין של בארדוק שהופיע בפרק מיוחד של האנימה והמנגה לפני מספר שנים. ואם כבר מדברים על לוחמי סופר סאיין שהם לא חלק מהקאנון, גם סרטון ותמונות של ברולי עלו לרשת. וכמובן שלא יכול לעבור שבוע שלם בלי חדשות על Xenoverse 2. צורת האולטרה אינסטינקט השלמה של סון גוקו מצטרפת למשחק בקרוב אפילו שהיא תופיע לראשונה בסדרה רק ביום ראשון הקרוב. אפשר לנחש שחבילת ה-DLC הבאה של  Dragon Ball FighterZ תכלול דמויות מהסאגה הנוכחית בסדרה כי אנחנו כבר יודעים ש-Namco Bandai נמצאים בקשר הדוק עם Toei Animation שאחראית לאנימה

משחק המכות Dragon Ball FighterZ זמין עבור המחשבים האישיים וקונסולות ה-Xbox One ו-PlayStation 4 ומשחק התפקידים/פעולה Xenoverse 2 זמין בנוסף גם עבור ה-Nintendo Switch.

אודות יונדב צבקר

סטודנט לספרות, בוגר ישיבת מעלה גלבוע, גיק ודוס.

השאר\י תגובה