יוביסופט הכריזה על הליינאפ ב-E3, עיישה טיילור תהייה המארחת.

תערוכת המשחקים E3 שתתקיים בחודש הבא בלוס אנגלס, קליפורניה. תהייה בסימן השקות גדולות מאוד של חברת Ubisoft, שבמרכזה אפשר לגלות את כמה מהמשחקים הגדולים ביותר של השנה

את אירוע Ubisoft תארח כמובן כמו שציינו, עיישה טיילור ששיחקה בחברים ובסדרות עולמיות נוספות, תאריך העלייה של יוביסופט לבמה יהיה ב-9 ליוני בשעה 3 שעון מקומי ל"א.

המוציאה לאור הענקית יוביסופט תשיק סוללת משחקים מטורפים בקנה מידה של תערוכת משחקים: Assassin’s Creed: Unity, Far Cry 4, Tom Clancy’s The Division, The Crew, Valiant Hearts The Great ועוד טובים וגדולים.

טום קלנסי במשחק חדש... איזה משחק זה הולך להיות!
טום קלנסי במשחק חדש… איזה משחק זה הולך להיות

המשחקים יהיו ניתנים למשחק בביתן של החברה במהלך כל התערוכה,  כיאה לתערוכה, לא ברור איזה משחקים באמת יהיו שם ואיזה לא, נחכה ונראה.

לדעתנו התערוכה הזאת בסימן יוביסופט, אחת החברות הגדולות בעולם המשחקים תשיק משחקים מטורפים בקנה מידה, אנחנו אישית מחכים להשקות שלה, משחקים כדוגמאת Far Cry שהיה לאחד המשחקים הטובים ביותר בשנת 2013 וכאן יעלה על הציפיות? אנחנו נחכה ונראה.

אודות טל סלע

נשוי +2 שהוא גיימר, פתחתי את האתר בשנת 2011 כדי לתת מענה בעברית לתכנים שאני אוהב. משחק על קונסולת הסוני 4, אוהב משחקי ספורט, FPS ומירוצים. אישתי אומרת שאני מכור - מחמאה מבחינתי

השאר\י תגובה