עסקים כרגיל: אקדמיית המטרייה מקבלת הצצה לעונה 2

סטיב בלקמן, המפיק של The Umbrella Academy (אקדמיית המטרייה), מרגיע את המעריצים ואומר שהפוסט-פרודקשן של העונה השנייה ממשיך כמתוכנן למרות המצב.

אקדמיית המטרייה (Umbrella Academy) עלתה אל Netflix בפברואר בשנה שעברה והצליחה לכבוש את תשומת לבם של הרבה מעריצים. הסדרה מבוססת על הקומיקס של ג’רארד ויי, ועוקבת אחר האחים הרגריבס, שנולדו כולם באותו היום עם כוחות על. הסיפור מתחיל כאשר מספר חמש (איידן גלאגר), שיכול לנסוע בזמן, חוזר מהעתיד לאחר שנעדר כמה שנים ומזהיר את שאר האחים מפני האפוקליפסה שאמורה להגיע.

עתידן של הפקות רבות לא ידוע בגלל התפרצות וירוס הקורונה, שהשבית את הצילומים ותהליכי ההפקה של סרטים ותכניות טלוויזיה ודחתה את מועד השחרור שלהם. Netflix עצמה עצרה את כל הפקותיה בארצות הברית, בקנדה ובעוד מדינות. בגלל עיכובי ההפקה – שנכון לעכשיו יכולים להימשך זמן רב יותר ממה שצפוי בתחילה – קשה לומר מתי יגיעו העונות המצופות של סדרות אהובות כמו “דברים מוזרים” ו”המכשף”.

עם זאת, אקדמיית המטרייה ממשיכה כרגיל. בלקמן פרסם באינסטגרם פוסט בו כתב  “אפילו קורונה לא יכול לעצור את אקדמיית המטריה!” כדי להבטיח למעריצים שהעבודה על העונה השנייה של הסדרה עדיין נמשכת. הסדרה נמצאת כרגע בפוסט-פרודקשן, ובלקמן שיתף הצצה לעונה החדשה דרך תמונתו של דייגו (דייוויד קסטניידה):

לא ברור מתי העונה השנייה של אקדמיית המטרייה תעלה, אבל יש סיכוי שהיא תגיע כבר בקיץ הקרוב. Netflix פרסמה פוסטרים ראשונים לעונה 2 בפברואר, בהם עולה השאלה, מתי האחים הרגרבס נמצאים? העונה הראשונה הסתיימה כשכל האחים נסעו בזמן בדיוק כשהאפוקליפסה, שנגרמה על ידי וניה (אלן פייג’), החלה. שיערו הארוך של דייגו מרמז על כך שתיהיה קפיצה בזמן כשסדרה תתחדש, אבל קשה לומר באיזו שנה הוא נמצא.

מעריצים רבים של הסדרה שנאלצים להישאר בבית, מקווים שהסדרה תחזור כמה שיותר מוקדם ולפי מפיק הסדרה, נראה שהם הולכים לקבל את מבוקשם.

אודות ליאת פליישמן

ליאת פליישמן, בת 17, כתבת קולנוע. חובבת סרטים (מין הסתם), סדרות, ספרים וציור.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *