בית / חדשות / Uncharted 4 – שעת משחקיות וגם הדלפה של מפה חדשה
Uncharted 4 Annie

Uncharted 4 – שעת משחקיות וגם הדלפה של מפה חדשה

Naughty Dog שידרה אתמול שידור ישיר על מנת להציג קטעים מהבטא מרובת המשתתפים של Uncharted 4 שעתידה לצאת בקרוב מאוד. בזכות השידור יש לנו השחקנים אפשרות לראות את המצב מרובה המשתתפים של המשחק בפעולה בפעם הראשונה. שידור זה ארך קצת יותר משעה והציג בעיקרו, כפי שכבר נאמר, את מצב מרובה המשתתפים המפואר של המשחק. השידור הציג אביזרים מיסטיים, sidekicks, loadouts, ובגדול את הזרימה הכללית של המשחק.

Uncharted 4

דבר נוסף הוא שבסופו של דבר, זה עתיד להיות המשחק האחרון בסדרת Uncharted, כך שהמצב מרובה המשתתפים ייתמך, כך נראה, הרבה מאוד, לטובת קהל השחקנים כמובן. זה כולל את הפריטים המיסטיים, כגון Cintamani Stone, The Wrath of El Dorado ו- The Staff of Ayar Manco ולכל אחד מהם יש השפעות שונות על שדה הקרב. הקרבות מוגבלים לאורך מקסימלי של 12 דקות, או לחילופין צבירה קבוצתית של 35 הריגות.

נשמע טוב נכון? אז זהו שזה אפילו טוב יותר. השידור הזה חשף, בטעות, מפה חדשה שטרם נראתה ומשוער כי היא לא תהיה בבטא של המשחק אלא רק במשחק המלא עם יציאתו בחודש מרץ הקרוב. המפה מוגדרת בלילה ומי שיצפה בסרטון שלהלן יוכל לראות את אחד ממעצבי המשחק שלמעשה הוביל את השידור, יוצא בזריזות מן המפה ברגע שבו הבין שהוא מציג משהו שהוא לא אמור היה להציג.

https://www.youtube.com/watch?v=Jjz7NPHz4d8

אודות Lidor

Avatar

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *