Uncharted: The Lost Legacy

Uncharted: The Lost Legacy יציג נשקים מושתקים, פריצת מנועלים והמון התגנבויות

Uncharted: The Lost Legacy על הנייר הוא סתם עוד הרחבה ל-Uncharted 4, אבל נראה שהמפתחת Naughty Dog עדיין מלאה בהשראה. The Lost Legacy כנראה יכלול הרבה מאפיינים שכבר הפכו לגולת הכותרת של משחקי Uncharted, אך המפתחת החליטה להוסיף לנו קצת תוספות מעניינות למשחקיות של המשחק.

אל האלמנטים המוכרים והאהובים מצטרף כעת אלמנט ההתגנבות, עם נשקים מושתקים ופריצת מנעולים שהתווספו למשחק, בנוסף לחזרתן של סצנות הנהיגה האהובות מהמשחק הקודם.

בנוסף, נראה שעם המשחק החדש המפתחת מנסה להעניק לנו קצת יותר אפשרויות לפתח את הדמויות שלנו מאשר האפשרויות הלינאריות של המשחקים הקודמים. “אנחנו מנסים לתת הרבה אפשרויות שונות לשחקן,” אמר במאי המשחק Kurt Margenau בריאיון לאחר E3. “אז יש את החלקים האלה בהם אנחנו נוהגים, אבל יש גם את המקרים האלה בהם את יכולים לתקוף בכוח או לא. יש לנו הרבה יותר אפשרויות התגנבות, ונשקים מושתקים, ופריצת מנעולים.”

Uncharted: The Lost Legacy במילים אחרות, מפי של במאי הקרייטיב של המשחק Shaun Escayg, מסכם את כל מה שהסדרה עשתה עד עכשיו. “אנחנו בונים על היסודות שכבר ידענו והיו לנו במהלך כל Uncharted. יש לנו סטים ענקיים, אנחנו מטפסים ועוברים פסלים עצומים והריסות של ציביליזציות קדומות. אז חוש הפליאה עדיין כאן. אנחנו גם הלכנו אחורה לגורם המידה שאנשים אהבו עם המשחקים הישנים גם כן.”

לכך Margenau הוסיף: “ויש גם הרבה פאזלים!”

המשחק החדש בהחלט נשמע מעניין, אבל יש לנו עוד קצת זמן לחכות לו עד שיגיע בהמשך אוגוסט בלעדית ל-PlayStation 4. בינתיים, תוכלו לכתוב לנו ממש כאן בתגובות למטה מה אתם חושבים על המשחק, ומה עוד הייתם רוצים לראות מתווסף למשחק החדש?

אודות לידור כלפון

בן 20, עורך גיימינג ראשי באתר. משתדל לשחק בהכל מהכל ובעיקר בכל מה שקשור למחשב האישי ול-Nintendo. לא יכול בלי טיפת YouTube על הבוקר וחי בעולם הגיימינג והחומרה כמעט כל חיי.

השאר\י תגובה