תמונות של טום הולנד ומארק וולברג מהסרט "Uncharted"

נחשפו תמונות על הסט של הסרט החדש "Uncharted" של Sony בהן אנחנו רואים את טום הולנד ("ספיידרמן: השיבה הביתה" ו"ספיידרמן:רחוק מהבית") בדמותו של ניית'ן דרייק ומארק וולברג בדמותו של ויקטור סאליבן.

Uncharted מבוסס על סדרת משחקי וידאו מצליחה בעלת שם זהה שמתמקדת בגנב בשם ניית'ן דרייק בשנות ה40 לחייו, אשר דמותו מבוססת על דמותה של אינדיאנה ג'ונס. יש חשש שהבחירה בשחקן טום הולנד בן ה-24 תהיה לא נכונה ותאכזב את המעריצים. מצד שני טום הולנד יסחוף מעריצים רבים שמכירים אותו בתור דמות ספיידרמן האהובה. התמונות התפרסמו בחשבון הטוויטר של Tom Holland News. מוזמנים להסתכל בתמונות בקישור המצורף:

ניתן לראות בתמונות את טום הולנד ואת מארק וולברג בחליפות כשהם מהלכים ברחוב על רקע מכוניות מרשימות. על הסרט, טום הולנד, שגם ידוע בתור מעריץ משחקי הווידאו המקוריים, אמר על הצילומים: "הסרט הוא כל מה שחלמתי שיהיה". צמד השחקנים אולי לא מתאימים לגילאים של הדמויות שלהם, אבל בינתיים נסמוך על טום הולנד בעניין.

המשיכו להתעדכן באתר שלנו על מנת להתעדכן בפרטים חדשים שיתפרסמו בקרוב בנוגע לסרט החדש. אומנם תאריך שחרור הסרט עדיין רחוק אבל נראה שהצילומים ממשיכים בכפוף להנחיות נגיף הקורונה ונראה שיש לנו בהחלט למה לחכות.

"Uncharted" ישוחרר לאקרנים ב-2021\7\16.

 

 

אודות יובל לבב

קוראים לי יובל לבב, אני בת 19, חובבת קולנוע וספרים מגיל צעיר. בשעות הפנאי גם שרה,כותבת ומלחינה.גשו לערוץ ביוטיוב Yuval Levav.

השאר\י תגובה