הסרט Uncharted מאבד את הבמאי שלו

הבמאי שון לוי, שהיה אמור לביים את האדפטציה למשחק המחשב המצליח “אנצ’רטד” (Uncharted) פורש מהפרויקט.

אולפני Sony מנסים להוציא לפועל סרט לייב-אקשן למשחק המחשב Uncharted כבר שנים רבות, ללא הצלחה כלשהי; צצה תקווה מסוימת כשמפיק “דברים מוזרים” הצטרף לצוות כבמאי ב-2016. ברגע ששון לוי הצטרף, הוכרז על הרצה מהירה של הפרויקט, מה שכמובן לא קרה – אמנם חלה התקדמות בליהוק צוות השחקנים, כש-Sony מגייסת את הכוכב שלה, טום הולנד, הספיידרמן הצעיר. השילוב של שון לוי וטום הולנד תוכנן להביא סיפור חדש בעלילתו של החוקר וצייד האוצרות נייתן דרייק, רעיון חדש שטום הולנד הביא בעצמו.

שון לוי ציין ממש בסתיו האחרון שסטטוס הפרויקט הוא נטו אילוצי לו”ז בלבד, אבל יצא ממנו סופית כבמאי ברגע שהתגלה שפרויקט נוסף שלו, אדפטציה נוספת למשחק מחשב, ייצא לפועל וקיבל אור ירוק. יציאתו של לוי בתור במאי השאירה לסוני את אופציית החיפוש של במאי חדש כרגע, וזה כמובן לא כזה פשוט. החדשות הטובות הן כמובן – טום הולנד נשאר בתור הכוכב הראשי.

ניתן רק לקוות שזה יהיה השינוי האחרון לרעה בצוות הסרט – היות והכוכב הראשי של Sony, טום הולנד, עסוק עם לו”ז עמוס בפני עצמו, ובכך שהלו”ז של שון לוי היה עמוס מדי כדי לתת זמן ל-Uncharted, מה שעוד יותר אמור לדחוף את האולפנים קדימה בפרויקט הזה. הלו”ז של טום הולנד, נכון לעכשיו, פתוח יחסית, היות והוא סיים את “ספיידרמן: הרחק מהבית” שאמור לצאת ב-2019.

הוא יצטרך לחזור לצילומים נוספים/חוזרים, בנוסף לסרט הנוער המדע בדיוני “כאוס מהלך” בה טום הולנד מככב יחד עם דייזי רידלי, שתסיים את צילומי “מלחמת הכוכבים: פרק 9”. זאת ועוד – טום הולנד ייצא לקמפיין ארוך על מנת לקדם את “ספיידרמן: הרחק מהבית” ואולי אפילו גם לסרט “הנוקמים” הבא. בתוך כל האילוצים, Sony תצטרך למצוא במאי בקרוב מאוד ולהמשיך עם הפרויקט של Uncharted.

נביא יותר פרטים על האדפטציה בהמשך.

אודות קארין רוז דובינסקי

בלוגרית עצמאית וגיקית גאה המתפעלת דף משלה בשם The Geek [email protected] הבלוג עוסק בקולנוע, סדרות, גיימינג, חדשות, כתבות, ביקורות והמלצות. קולנוע הוא חיי, אוהבת את כל הז'אנרים (במיוחד אימה ומדע בדיוני) :) חפשו אותי בפייס!

כתיבת תגובה

Specify Instagram App ID and Instagram App Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Instagram Login to work

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *