סרט האדפטציה של Uncharted נכתב מחדש

אחרי שחשבנו שהסרט קרוב להתחלת הפקה, Uncharted של חברת Sony כעת נכתב מחדש על ידי אחת התסריטאיות של “סוכני ש.י.ל.ד”

כששמענו בפעם הראשונה על הסרט המבוסס על סדרת משחקי ההרפתקאות Uncharted, חשבנו שהגיע הזמן בהתחשב שסדרת המשחקים הרגישה כמו סרטי אקשן של אינדיאנה ג’ונס. אחרי שנודע לנו שכוכב “ספיידרמן: השיבה הביתה” טום הולנד נבחר לשחק את דרייק הצעיר ושהתסריט מוכן, לא יכולנו לחכות לשמוע דברים חדשים לגבי סרט האדפטציה המצופה.

ובכן, נראה שנצטרך לחכות עוד קצת זמן כי התסריט, שהיה כבר גמור, כעת יעבור שכתוב על ידי אחת הכותבים והמפיקים של “סוכני ש.י.ל.ד” רייף ג’ודקינס. מפיק הסרט צ’רלס רובן מדבר על השכתוב:

חשבנו על סיפור מקור נהדר אבל זה עדיין מבוסס על משחק הוידאו Uncharted. זה לא מתרחש באף אחת מהתקופות של סדרת המשחקים. זה למעשה מתרחש מתי שנייתן דרייק וסאלי, אני מניח שאפשר לקרוא לו הדמות האבהית שלו, היו הרבה יותר צעירים. זה סיפור מקור שמפותח מהמשחק אבל לא נלקח מהמשחק. שון לוי יביים את הסרט וכותבת צעירה בשם רייף ג’ודקינס כעת כותבת את התסריט.

ציטוט לקוח מהלינק הבא.

חשוב לציין שג’ודקינס כתבה 5 פרקים של “סוכני ש.י.ל.ד” וכולם בשלוש העונות הראשונות של הסדרה, שנחשבו לגרועות ביותר.

אני מאוד מקווה שנקבל פה תסריט טוב שמצליח לתפוס את הקסם של הדמויות מסדרת המשחקים המקורית, אבל זה פשוט מאכזב לדעת שלא נזכה לראות גרסה בוגרת של נייתן דרייק על המסך הגדול. אולי זה בגלל ש-Sony לא הצליחה למצוא שחקן לגלם את נייתן הבוגר או בגלל שטום הולנד הוא שחקן כל כך גדול עכשיו שההפקה רואה לנכון לתת לו לככב בכל הסרט, אני לא יודע, אבל אני די מאוכזב ומקווה לדברים טובים עבור סרט האדפטציה המצופה.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה