נחשפו דרישות המערכת ל-Valkyria Chronicles 4

נחשפו דרישות המערכת ב-PC עבור המשחק Valkyria Chronicles 4.

לא מזמן נחשפו המארזים המיוחדים של Valkyria Chronicles 4 שאותם ניתן לרכוש מראש. כעת הוקם עמוד ה-Steam של המשחק ואיתו דרישות המערכת של המשחק עבור ה-PC.

מה שהפתיע אותנו לראות על גבי העמוד של המשחק ב-Steam זו העובדה שכרגע ישנם רק את דרישות המינימום שלו, ולפי איך שזה נראה הן לא גבוהות במיוחד. מה שזה אומר שגם מחשבים ישנים יחסית יצליחו להריץ אותו. אחד הדברים שאנחנו לא ממש מצליחים להבין זה מדוע Valkyria Chronicles 4 דורש כל כך הרבה מקום פנוי על גבי הזיכרון של המחשב, הרי 71 GB זה לא משהו סטנדרטי במיוחד. אם אנחנו משווים את הגרסה למחשב לזו של ה-Playstation 4 שמצריכה רק 26.9 GB פנויים על המערכת, אין כל הגיון בדבר מלבד הטקסטורות ברזולוציה גבוהה. שמוביל אותנו לכך שגרסת המחשב תומכת ברזולוציית 4K. אז אולי כולנו צריכים לבוא ולשחק ב-Valkyria Chronicles 4 על המחשב.

להלן דרישות המינימום של המשחק על ה-PC:

  • מערכת הפעלה – Microsoft Windows 7 64-bit.
  • מעבד – Intel Core i3 6100 או מעבד AMD דומה.
  • זיכרון – 4 GB RAM.
  • כרטיס גרפי – NVIDIA GeForce 650Ti 2GB.
  • DirectX – גרסה 9.0.
  • זיכרון פנוי על המחשב – 71 GB.

מה אתם חושבים על דרישות המינימום של המשחק? האם הם מוגזמות/ מצחיקות? מתי לדעתכם נזכה לראות את דרישות המקסימום של המשחק? נשמח לשמוע את דעתכם בנושא.

אודות בר מקלר

בזמני הפנוי אני חננת על, מעריצה אדוקה של Marvel, Star Wars ו-Voltron Legendary Defender. בין היתר רואה סרטים, סדרות, קוראת קומיקסים ומצילה את העולם מספר פעמים בשבוע כי אני Defender Of The Universe. אה כן וכמובן משחקת בהמון משחקי וידאו, אל תתבאסו אם אקרע לכם את הצורה במשחק מכות.

השאר\י תגובה