החורף מגיע ויחד איתו המשחק Scarf

THQ Nordic ו-Uprising Studios מכריזים על משחק חדש בשם Scarf.

Winter is Coming! אה רגע זה לא משחקי הכס. אבל נדמה ש-THQ Nordic כבר מתכוננים לחורף כי הם הכריזו על משחק חדש בשם Scarf, והוא ישוחרר ל-PC במהלך החורף הקרוב. המשחק פותח על ידי Uprising Studios ו-THQ Nordic, שמציגות לנו משחק 3D עם סביבות מגוונות, גיבור מגניב בעל צעיף אופנתי שמדבר לכל הגילאים.

כפי שכבר הבנתם Scarf הוא משחק הרפתקאה ב-3D, שבו הגיבור Hyke חייב להשתמש בצעיף רב הצורות שלו לחקור את המרחב הקסום שסביבו. בדרך הוא יאלץ לפתור חידות פאזל מסתוריות והתגבר על אתגרי קשים במיוחד. אותו צעיף של Hyke יכול לשנות את הצורה שלו לפריטים רבים שיעזרו לו להתקדם הלאה במסע שלו. מקום הולדתו של Hyke אינו ידוע. הדבר היחידי שכן ידוע עליו זה שהוא מוקף כולו בנשמות שכל אחת מהן פותחת שביל דרך העולם, שהמטרה היא להתמזג איתה ולהפוך לחלק מהטבע עצמו.

מאפייני עיקריים ב-Scarf:

  • סיפור המיועד לכל הגילאים בעל נרטיב של שלבים.
  • תרחישים מרהיבים ועולמות מיוחדים.
  • צעיף שמשנה את הצורות שלו המתאים את עצמו לסביבות שונות ומעניק יכולות חדשות.
  • בכל עולם אליו נגיע המתיישבים המקומיים יגיבו אלינו בהתאם למה שאנחנו עושים.

לנו המשחק מרגיש באווירה שלו קצת כמו journey שיצא ב-2012 לקונסולת ה-Playstation, אבל בהחלט ניתן ל-Scarf הזדמנות. מה אתם חושבים על המשחק? האם נזכה לראות טריילר עם יותר משחקיות בקרוב? נשמח לשמוע את התגובות שלכם בנושא.

אודות בר מקלר

בזמני הפנוי אני חננת על, מעריצה אדוקה של Marvel, Star Wars ו-Voltron Legendary Defender. בין היתר רואה סרטים, סדרות, קוראת קומיקסים ומצילה את העולם מספר פעמים בשבוע כי אני Defender Of The Universe. אה כן וכמובן משחקת בהמון משחקי וידאו, אל תתבאסו אם אקרע לכם את הצורה במשחק מכות.

השאר\י תגובה