ונום 2 – תמונות ראשונות של וודי הרלסון בתור Carnage

אנחנו מקבלים וידאו ראשון של הסט מסרט ההמשך המצופה "ונום 2" בכיכובם של טום הארדי והשחקן וודי הרלסון

"ונום" בכיכובו של  טום הארדי היה סרט ה-Marvel הראשון של חברת Sony אחרי מעברו של ספיידרמן ליקום הסינמטי של Marvel. למרות שהביקורות עבורו היו מעורבות, הכנסות הסרט הראו את הביקוש להרחבה של היקום של ספיידי, ועם קטע בסוף הכתוביות עם וודי הרלסון, ידענו שסרט המשך הוא בלתי נמנע.

הרלסון מגלם את קליטוס קסדי שנהפך להיות הפושע סוג ונום בשם קטל (Carnage), אחד הנבלים המסוכנים ביותר ביקום של Marvel. את הדמות יצא לנו לראות בעבר בסדרות המצוירות של ספיידרמן, אבל זו תהיה הפעם הראשונה שהיא תגיע למסך הגדול אז הציפייה גבוהה מתמיד.

הסרט החדש כרגע במהלך צילומים, אז התחילו לדלוף תמונות ראשונות לרשת של הרלסון בתפקיד הרוצח המסוכן וסצנה שככל הנראה תראה אותו משנה צורה לקטל.

כפי שניתן לראות מהקליפ, דמותו עבר שינוי קל מאז סצנת הכתוביות, הברור ביותר זה שערו של הנבל שנראה הרבה יותר מסודר ומתאים לשחקן מאשר המראה המבולגן והמתולתל שראינו בסרט הראשון. בנוסף, לפי הצילום עצמו ומה שהוא לובש, זה נראה שקסידי ברח מהכלא ומחליט לעשות בלאגן בעיר הגדולה, ככל הנראה אחרי האיחוד המוצלח שלו עם הסמביוט.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה