סרט חדש על אויבו המושבע של ספיידרמן, Venom, מגיע ב-2018

Venom, האויב המושבע של ספיידרמן, מקבל סרט משלו מבית Sony ב-2018

אם תשאלו כל מעריץ של יורה הקורים של Marvel “מי הנבל הכי מגניב ומסוכן של ספיידרמן?”, חלק יגידו לכם אולי הגובלין הירוק, חלק אפילו יגידו Carnage, אבל הרוב יענו ויסכימו ש-Venom הוא התשובה הכי נכונה. Venom הופיע בקומיקס בפעם הראשונה ב-1984 ומאז היה נבל, גיבור, הופיע בכל הסדרות המצוירות של איש העכביש וגולם בצורה נוראית בסרט הרב מחלוקת “ספיידרמן 3” וכעת נראה ש-Sony נותנים לנו גאולה עם סרט חדש.

אחרי הטרילוגיה המצליחה של טובי מקגוייר, Sony התחילו עם סדרת הסרטים של אנדרו גרפילד שנגמרה עם הסרט המבוקר לרעה “ספיידרמן המופלא 2” ואז קיבלו את טום הולנד כהספיידרמן החדש שלנו בשיתוף הפעולה הראשונה של Sony עם Marvel בסרט “קפטן אמריקה: מלחמת אזרחים”, לסצנה קצרה לפני כיכובו בסרט משלו ב-Spiderman: Homecoming. כעת נראה שהסטודיו כבר עובד על סרט עבור אחד הנבלים הגדולים של ספיידרמן, אותו אולי דמותו של טום הולנד תפגוש בסרט המשך.

סרט הספין-אוף על הנבל המפורסם היה בדיבורים זמן מה ולפני מספר חודשים כלל לא היה בתוכניות של Sony ו-Marvel. אבל בעקבות הוספה של הסרט על הלוח זמנים של Sony ב-2018, נראה שהם מצאו זמן לתת לנבל במה וזמן להשמיד ולהרוג.

עד כה נבחרו הכותבים של החידוש לסרט Jumanji (בו מככב דווין ג’ונסון) בשביל לכתוב את התסריט של הסרט של Vemon, אף במאי עוד לא נבחר אז יש עדיין צורך במעט סקפטיות לפרויקטים מוכרזים של Sony. אבל הדמות היא מצוינת לעיבוד שהיא במרכזה. Venom (כמו ספיידרמן) היה אנשים שונים, כל פעם פונקאי אחר והיה באינספור סיפורים בהם היה גם נבל וגם גיבור אז יש בהחלט הרבה עם מה לעבוד, בואו נקווה ש-Sony לא יאכזבו.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה