הצצה ראשונה מסט הצילומים של ורוניקה מארס

 קריסטין בל נותנת לנו הצצה ראשונה מסט הצילומים של החידוש לסדרה “ורוניקה מארס”.

הבחירה לחדש את הסדרה “ורוניקה מארס” קרוב לוודאי הייתה קלה. גם קהל המעריצים הגדול שביקש עונה נוספת וגם סדרות נוספות שעושות קמבק עם חידושים ואתחולים כמו מכושפות, ו-4400, הקלו על Warner Bros ורשת הצפייה הישירה Hulu לחתום על חוזה להחיות את הסדרה עם עונה רביעית בת 8 פרקים.

התכנית שודרה בשנת 2004 במשך שלוש עונות. תחילה ברשת הטלוויזיה UPN ולאחר מכן ב-CW ועקבה אחר ורוניקה מארס, כשהיא פותרת תעלומות בעזרת הניסיון שרכשה כשהיא עזרה לאביה החוקר הפרטי. לפני שהיה חוקר פרטי, קית’ מארס עבד כהשריף המקומי, אך פוטר לאחר שהאשים את אביה של חברתה הטובה של ורוניקה, לילי ברצח שלה. לאחר שבעונה הראשונה היא חשפה את הרוצח האמיתי של לילי, ורוניקה המשיכה לפתור מקרי פשע נוספים עד לביטולה של הסדרה ב-2006. הביטול הוביל לקהל המעריצים לדרוש חידוש לסדרה וכשזה לא קרה הם גייסו חמישה מיליון דולרים ליצירת סרט המשך שיצא ב-2014.

לאחר ארבע שנים משנת היציאה של הסרט, רשת הצפייה הישירה Hulu ביחד עם הסטודיו שיצר את הסדרה, Warner Bros, החליטו להרים את הכפפה וליצור עונה חדשה למעריצים הנלהבים.

קריסטין בל שיתפה בטוויטר שלה סרטון בו היא נראת בסט הצילומים של החידוש ונתנה לנו הצצה קטנה כשעל הדלת של משרדו של אביה לשעבר יש שלט, “ורוניקה מארס חוקרת פרטית”. ביחד עם הסרטון בל השאירה לינק לאינסטגרם המוקדש לחידוש של הסדרה:

כמו שראינו בעדכונים קודמים, אל החידוש יחזרו דמויות מהסדרה כמו ג’יי קיי סימונס, קליפטון קולינס, ג’ייסון דורינג וריאן האנזן וגם יצטרפו חברי צוות חדשים. עכשיו כשנפתח עמוד אינסטגרם במיוחד לחידוש של הסדרה, נצפה לעוד הצצות כמו אלה מבל ומהם.

העונה הרביעית של ורוניקה מארס תעלה אל רשת הצפייה הישירה Hulu בקיץ 2019.

אודות ליאת פליישמן

ליאת פליישמן, בת 17, כתבת קולנוע. חובבת סרטים (מין הסתם), סדרות, ספרים וציור.

השאר\י תגובה