ורוניקה מארס חוזרת בטריילר חדש לעונה הרביעית

רשת הצפייה הישירה, Hulu שחררה טריילר חדש לעונה הרביעית של "ורוניקה מארס".

החוקרת הפרטית הצעירה ורוניקה נראתה לראשונה על מסכי הטלוויזיה ב-2004 ברשת הטלוויזיה UPN. לאחר שידור העונה השנייה של הסדרה, "ורוניקה מארס" עברה ל-CW, ערוץ שנוצר על ידי  UPN ו-The WB. ב-2006 לאחר עונה אחת בערוץ ה-CW, הסדרה בוטלה למורת רוחם קהל המעריצים המסור. קהל מעריצים הכל כך מסור עד שהצליח לגייס כספים ב-2013 לפרויקט קיקסטארטר של יוצר הסדרה רוב תומאס, והוביל ליצירת הסרט "ורוניקה מארס" שנה לאחר מכן.

מאז, קהל מעריצי הסדרה שגדל והתרחב בינתיים, תהו אם הם יזכו לראות את ורוניקה בפעולה שוב , במיוחד בהתחשב בכמות סדרות הטלוויזיה האהובות שקיבלו חידוש בשנים האחרונות. רשת הצפייה הישירה  Hulu קפצה על הרעיון והודיעה על החזרת הסדרה המקורית לעונה חדשה בקיץ שעבר. ועכשיו הטריילר לעונה 4 סוף סוף הגיע:

הסרטון מאשר את הדיווחים שפרסמנו בעבר, בהם נאמר שהעונה החדשה של  התכנית תתמקד סביב פתרון תעלומת רצח בחופשת האביב, והעיקר בסדרה של פיגועים שנועדו לחסל את הכלכלה התיירותית של נפטון. לפי הטריילר החוקרת הפרטית ורוניקה (קריסטן בל) על הזה, והיא לא תפתור את התעלומה לבד. יש לה את אביה קית' מארס (אנריקו קולנטוני) ואת אהבתה הישנה שנראה כחבר הנוכחי שלה(?) לוגן אקולס (ג'ייסון דורינג).

בנוסף לורוניקה, קית' ולוגן, עוד דמויות מהסדרה המקורית יחזרו. בניהן , ואלאס פנל (פרסי דאגס השלישי), אלי ויביל נבארו (פרנסיס קפרה), דיק קסבלנקס (ריאן האנסן), ויני ואן לאו ( קן מרינו), ליאו ד'אמאטו (מקס גרינפילד) וקליף מק'קורמק (דרן נוריס). בנוסף יצטרפו גם כמה פנים חדשות לצוות של ורוניקה מארס בעונת החדשה, בין היתר ג'יי קיי. סימונס (ליגת הצדק, ספיידרמן) ופאטון אוסוולט (בוג'ק הורסמן, Happy!), שאת שניהם ניתן לראות בטריילר.

לכל מעריצי הסדרה, המרשלואים, תתחילו לספור את הימים כי "ורוניקה מארס" עונה 4 תעלה אל Hulu ב-26 ביולי.

אודות ליאת פליישמן

ליאת פליישמן, בת 17, כתבת קולנוע. חובבת סרטים (מין הסתם), סדרות, ספרים וציור.

השאר\י תגובה