מעלים הילוך עם טריילר לעונה 7 של Voltron

כל ההדלפות והטריילר לעונה החדשה של Voltron Legendary Defender.

לא חלף לו זמן רב מאז שהסתיימה לה עונה 6 של Voltron, שגרמה לרבים מאיתנו לבכות והשאירה אותנו עם טעם של עוד. מי מכם שעוקב אחרי הסדרה בערוצים הדיגיטליים כמו טוויטר וטמבלר, כבר יודע שהעונה ה-7 קרבה ובאה.

מסתבר שהתכנון לחשוף את מועד תאריך היציאה של העונה הבאה היה אמור לבוא מאוחר יותר (ככל הנראה במהלך הפאנל של הסדרה בקומיקון), אבל מישהו בנטפליקס התרגש באותה המידה כמוני ופרסם את התאריך של העונה הבאה מוקדם יותר מהצפוי. כבר שבוע שרצה לה תמונה בודדת ברשתות החברתיות שנקלחה מחשבון הנטפליקס של אחד המעריצים. בתמונה מצויין כי פרקים חדשים לסדרה Voltron Legendary Defender יגיעו בתאריך ה-10 לאוגוסט. יוצרי הסדרה הגיבו לכך בחשבון הטוויטר שלהם וענו בחיוב לכך. החברים בנטפליקס לא נשארו אדישים וענו בתגובה הולמת במיוחד.

אז אחרי שקיבלנו אישור כי פרקים חדשים אכן הולכים להגיע מהר יותר ממש שחשבנו, גם זכינו לקבל טריילר חדש עבור עונה 7 ששוחרר אתמול. בטריילר מראים את החבורה ממשיכה הלאה ולוקחת את הקרב להגנת היקום אל מגרש הבית שלהם, כוכב ארץ. בטריילר לא נחשף יותר מידי, אבל נראה כי העונה הזו הולכת להיות רצינית יותר מהקודמת לה (ואני הייתי בטוחה שאני כבר הולכת להתפגר בסופה), אז בהחלט יש לצפות להמון התלהבות, אקשן, וככל הנראה גם הרבה בכי.

הפעם צפויה לנו עונה מלאה בכל טוב עם 13 פרקים שממתינים לנו החל מה-10 לאוגוסט. אז תכינו את הממחטות שלכם, כי היוצרים לא מתווכנים להוריד הילוך.

אודות בר מקלר

בזמני הפנוי אני חננת על, מעריצה אדוקה של Marvel, Star Wars ו-Voltron Legendary Defender. בין היתר רואה סרטים, סדרות, קוראת קומיקסים ומצילה את העולם מספר פעמים בשבוע כי אני Defender Of The Universe. אה כן וכמובן משחקת בהמון משחקי וידאו, אל תתבאסו אם אקרע לכם את הצורה במשחק מכות.

השאר\י תגובה