טריילר חדש ל-"Vox Lux": נטלי פורטמן מוכנה לטרוף את הבמה

נטלי פורטמן תשחקת כוכבת פופ שמוכנה לטרוף את הבמה בטריילר החדש של "Vox Lux", סרטו החדש של הכותב/במאי בראד קורבט.

חלקו הראשון של "Vox Lux" יתרחש בשנת 1999 ויעקוב אחרי שתי אחיות- סלסטה (רפי קסידי) ואלינור (סטייסי מרטין), שהופכות לכוכבות פופ לילדים אחרי טרגדיה איומה, בהשגחתו של מנהלם האישי (ג'וד לואו). החצי השני של הסרט קופץ עד לשנת 2017, איפה שסלסטה הבוגרת (פורטמן) כוכבת פופ נמצאת בשלב בחיים שבו הקריירה שלה מאוימת על ידי מספר טרגדיות וסקנדלים אישיים. רפי קסידי, שבשנים האחרונות שיחקה במספר סרטים פופולארים, כמו "בחזרה למחר", תשחק פה גם את סלסטה הצעירה, וגם את בתה של סלסטה הבוגרת.

הטריילר של "Vox Lux" פחות מדבר על כל הנושאים האלה, ויותר מציג לנו את האווירה של הסרט. הוא מציג בנוסף את שמו המלא של הסרט- "Vox Lux: פורטרט של המאה ה-21". הסרט יציג גם שירים של סיה ביחד עם אגדת המוזיקה, לא אחר מאשר סקוט ווקר.

למרות שלסרט אין עדיין מפיץ, זה כנראה ישתנה בעתיד הקרוב. כמו שהטריילר הציג, דרמת עסקי השעשועים של קורבט כנראה תופיעה בפסטיבל הסרטים הבינלאומי בטורונטו החודש. אם הסרט יקבל קבלת פנים חמה מצופי הפסטיבל, אז לא יעבור הרבה זמן עד שאולפן כלשהו יחליט לקחת את הסרט תחת כנפו, ויקבע גם תאריך ליציאתו הרשמית.

עם הסגנון המיוחד של צילום הסרט, וזה שפורטמן תשחק דמות של אומן עם בעיות (ועוד אחד עם נוצות), קשה מאוד לא לחשוב על "ברבור שחור".
אבל גם בלי ההשוואות לסרט המצליח, בלי ספק ש-"Vox Lux" יהיה סרט מיוחד בדרכו שלו שקהל רב מצפה לו.

אודות גל סביטלמן

קוראים לי גל סביטלמן, בן 17, פריק של קולנוע ושל אמנות (בעיקר סוריאליזם). בשעות הפנאי משחק בפלייסטיישן, עובד בחדר בריחה, וכותב, מלחין ומנגן על הגיטרה.

השאר\י תגובה