“המתים המהלכים”: הטריילר החדש מציג את החזרה של שיין

הטריילר החדש לפרק האחרון של ריק גריימס (אנדרו לינקולן) ב-“המתים המהלכים”, מציג את החזרה של שיין וולש (ג’ון ברנטל).

העזיבה של לינקולן הייתה באוויר מאז תחילת העונה התשיעית של “המתים המהלכים”. במקום לברוח מהבלתי נמנע, AMC התייחסו לכל פרק בעונה כספירה ליציאה הגדולה של ריק. ג’פרי דין מורגן (שמשחק את ניגן) רמז שהסדרה תחודש אחרי שריק יעלם, אבל בינתיים, נראה שהפוקוס ישאר על הדרך האחרונה של השריף לשעבר, והמנהיג העכשווי.

הפרק האחרון נגמר במצב לא טוב של ריק, אחרי שהסוס המפוחד שלו זרק אותו ממנו על מוט ברזל. כשאין אף אחד מסביב, וחבורה של “מהלכים” קרובים, זה נראה שזה הולך להיות הסוף של הדמות. למרות זאת, איך שהטריילר האחרון בשביל הפרק האחרון של ריק מציג, יש עוד דרך ארוכה לעבור עד הפרידה האחרונה שלו מאיתנו.

AMC שחררו טריילר לפרק של שבוע הבא (בשם- “What Comes After”) שבעיקר מתרכז בריק, כשהוא מנסה לשרוד את הפצע בבטנו. נראה שהפרק ילך הלוך-חזור בין המציאות ומראות עיניו של ריק- מראות עיניים שמאחדות את ריק (וגם את הצופים) עם דמויות כמו שיין ביחד עם עוד כמה דברים.
אתם מוזמנים לצפות בטריילר למטה:

לפי הטריילר אפשר להגיד בבטחה שמקומו הנוכחי של ריק לא יהיה מקום משכבו. כנראה מישהו יגיע להציל אותו ולתת לו טיפול רפואי, לפי הצילומים שלו מחובר למכונת הנשמה. AMC עשו את הטריילר בדרך שבה לא נוכל לדעת אילו שוטים הם מההזיות של ריק ואילו הם מהמציאות- למרות שבלי ספק, השוט של ריק עם שיין המנוח חולקים ארוחה ברכב משטרתי- הוא לא אמתי. השאלה היא, מה ההשראה לזיכרון זה?

מי יציל את ריק? זו עוד חידה מסתורית. הטריילר מציג את מישון (דנאי גורירה) מבטיחה לריק שהם לא ימותו, דבר שרומז שאולי היא תמצא אותו. למרות זאת, עם איך ש- “המתים המהלכים” נערכים לסופו של ריק, הרבה יותר הגיוני שמגי (לורן כהן) תציל אותו. דבר זה גם יכול להיות מאוד חשוב, במיוחד בגלל המתח שנוצר בניהם, אחר ההחלטה של ריק להשאיר את ניגן בחיים בסוף העונה השמינית. לתת לזוג להשלים או לפחות להבין אחד את השנייה, יכול לסיים את הסיפור שלהם בדרך מספקת.
העונה התשיעית של “המתים המהלכים” משודרת בימי ראשון ב-AMC.

אודות גל סביטלמן

קוראים לי גל סביטלמן, בן 17, פריק של קולנוע ושל אמנות (בעיקר סוריאליזם). בשעות הפנאי משחק בפלייסטיישן, עובד בחדר בריחה, וכותב, מלחין ומנגן על הגיטרה.

השאר\י תגובה