מתוכננת סדרת אקשן של Warhammer 40K

מה זה Warhammer 40K?

למי שלא מכיר, Warhammer 40K הוא משחק לחימה שולחני שנכלל בסדרת Warhammer. משחק ספציפי זה מכיל בתוכו יסודות רבים של לוחמה מודרנית, כגון לוחמה במבנים פזורים, לוחמת שריון ועוד.

המשחק מתרחש בשנת 40,000 לספירה. הגזע האנושי נתון בסכנת הכחדה, למרות האימפריה העוצמתית שברשותו, על מנת להגן על האימפריה יצר הקיסר את נחתי החלל. בשנת 30,000 בערך, הגיעה האימפריה למשבר בעקבות בגידתו של הורוס, המשנה לקיסר שעבר לצד האפל של כוחות הכאוס. הקיסר שוגר לחללית של הורוס, ובה נלחם בו קרב עקוב מדם. הקיסר אומנם ניצח והרג את הורוס, אך נפצע קשה. הדרך היחידה לשמור על הקיסר בחיים היא על ידי מערכת תמיכת חיים ייחודית שמכונה “כס הזהב”. הדלק שמפעיל את המכונה הוא נשמות בני-אדם ובכדי שהקיסר ישרוד הוא מקריב המין האנושי עבורו מאות נשמות ביום.

משחק הקופסה עובד לסדרת ספרים מצליחה וסדרת משחקים מוערכת.

פרטים על הסדרה

הסדרה נמצאת בשלבים מוקדמים של פיתוח וטרם נקבע תאריך שחרור. ידוע שלסדרה דרושה לוגיסטיקה עצומה ותקציב גדול שהיא אמורה לקבל מהזיכיון, בשל תלבושות ימיות מיוחדות, קרבות רבים בסדרה ויצורים בלתי אנושיים. בהסתמך על דיווחים, הסדרה תופק על ידי פרנק ספוטניץ, יוצר הסדרה “האיש במצודה הרמה”. בנוסף, נמסר שהסדרה תפותח על ידי Big Light Productions בשיתוף עם Games Workshop. שם הסדרה יהיה “Eisenhorn”, היא תהיה מבוססת על סדרת ספרים מאת דן אבנט ותעקוב אחר האינקוויזיטור גרגור אייזנהורן שמאתר כופרים בקרב הקיסר. 

אודות יובל לבב

קוראים לי יובל לבב, אני בת 17, חובבת קולנוע וספרים מגיל צעיר. בשעות הפנאי גם שרה,כותבת ומלחינה.גשו לערוץ ביוטיוב Yuval Levav.

השאר\י תגובה