Total War: Warhammer – מקבץ חדשות בנושא

בזמן האחרון, קריאייטיב אסמבלי הוציאה סרטוני משחקיות חדשים מתוך הכותר הבא בסדרת משחקי Total War, הלא הוא Warhammer.

לפני הכל, הנה הקדמה קצרצרה על סדרת משחקי Total War: הסדרה היא סדרת משחקי אסטרטגיה מבוססת תורות, בעלת ניהול משאבים, עם שליטה טקטית על הקרבות בזמן אמת למחשב האישי. המשחק הראשון בסדרה היה Total War: Shogun, שיצא בשנת 2000. לעומת זאת, המשחק האחרון בסדרה, הוא Total War: Attila, שיצא בשנת 2015. לא כמו קודמיו שהציגו אירועים היסטוריים, Total War: Warhammer משלב גם פנטזיה בתוכו, כאשר הוא מציג לנו גם מפלצות וגם שחקנים מיקום משחקי Warhammer.

נדחה? מה זאת אומרת נדחה?

בדיוק מה שקראת. בגלל אי עמידה בזמנים, והרבה באגים שנוצרו במהלך פיתוח המשחק, קריאייטיב אסמבלי נאלצה לדחות את המשחק למועד מאוחר יותר (מה-28 באפריל אל ה-24 במאי: כמעט חודש שלם).
"זה יכול להיות המשחק הכי טוב שאי פעם פיתחנו בסדרת משחקי Total War, אנחנו לא יכולים למהר איתו" אמר מייק סימפסון, מנהל הקריאייטיב של קריאייטיב אסמבלי, "זה משחק עצום ואנחנו רוצים להיות גם בטוחים שלמבקרים רבים יהיה מספיק זמן לשחק בו לפני שהוא יצא לשוק". "תודה רבה למספר העצום של השחקנים שהזמינו את המשחק בהזמנה מוקדמת ומחכים בקוצר רוח ליום ההשקה. אנחנו דחינו את זה בשבילכם." אף הוסיף. מצטערים חברה, אבל תצטרכו לחכות עוד קצת עד שתוכלו לשחק.

סבבה הבנתי מה הקטע עם המשחק הזה. אפשר לעבור לחדשות?

אין בעיה. בזמן האחרון, קריאייטיב אסמבלי הציגה סרטוני משחקיות חדשים על המשחק, והם מציגים חלק מהקבוצות שאתם יכולים לשחק בהן בקמפיין: Greenskins, Empire, ו-Dwarfs.

הסרטון הזה מציג לנו משחקיות שתהיה כאשר נשחק בתור האימפריה, מנקודת מבטו של קיסר האימפריה. בסרטון מוצגות האפשרויות הרבות במשחק, כמו האסטרטגיה בזמן אמת אשר מוצגת במשחקים, הטכנולוגיה העומדת לרשותכם במהלך המשחק, והיכולות אותן אתם יכולים לשדרג.

בסרטונים הללו, מוצגת לנו משחקיות שתהיה כאשר נשחק בתור ה-Greenskins מול Bretonnia האצילה, מתוך נקודת מבטו של מנהיגם האגדי, אזהג השוחט. סרטונים אלו, הם סרטוני המשחקיות השני והשלישי שיוצאים אי פעם מתוך המשחק. הסרטונים מציגים לנו גם הצצה מוקדמת למכניקות מפתח שיהיו בקרבות כגון החזרה של מצב ההגנה, השימוש בקסמי מלחמה עוצמתיים, ומבט ראשוני על Bretonnia בפעולה.

בסרטון הזה יש לנו עוד משחקיות בת 7 דקות, אך הפעם היא מציגה את הגמדים (Dwarfs), החרוצים אך מלאי המרץ. עם קריינות של המפתחים, הסרטון מציג גם מבט ראשון על הדמאז קרון, או הספר הגדול של הטינות, תכונה חדשה וייחודית לגמדים צמאי הדם הללו. בתור גמד, שתיים מהמטרות העיקריות שלך הן לכבוש מחדש את הטירות של הגמדים המפוזרות ברחבי העולם ולנקות את הספר הגדול של הטינות. לכל טינה שנאגרה במשך השנים יש את הדרישות שלה על מנת שתשלימו אותה, אך תיזהרו, הגמדים גאים בעצמם ואוהבים מלחמות! ובזמן שהסיפור שלכם מתקדם, אפילו הריב הקטן ביותר עלול להוסיף עוד טינה לספר הטינות, וכך הרשימה תגדל ותגדל, ולגמדים יהיו יותר ויותר צרות.

Total War - Warhammer Box Art

יחד עם כל זאת (ודחיית המשחק), קריאייטיב אסמבלי פרסמה רשימה מפורטת של הדרישות להרצת המשחק, יחד עם איך המשחק ירוץ לכם תחת הגדרות מסוימות.
*שימו לב! כל המחשבים מתנהגים באופן שונה אחד מהשני ולכן אלו השערות בלבד! כמו כן יש לציין כי הבדיקות נעשו על מחשבים עם התקנות נקיות של מערכות הפעלה, ללא שום תוכנה שרצה ברקע. אל תיקחו את הדרישות הללו כמובנות מאליו*
עוד מידע על הדרישות תוכלו למצוא כאן.

הדרישות המינימליות (אתם יכולים לצפות ל-15 עד 25 פריימים בשנייה במפת הקמפיין, ב-1 על 1, עם 20 יחידות מול 20 יחידות בקרב, על ההגדרות הנמוכות ביותר):
מערכת הפעלה: חלונות 7, 64 סיביות.
מעבד: Intel® Core™ 2 Duo 3.0Ghz.
ראם: 3 גיגה (אם אתם משתמשים בכרטיס פנימי כמו Intel HD Graphics אז אתם צריכים 4 גיגה).
זיכרון פנוי בדיסק הקשיח: 35 גיגה בייט.
כרטיס מסך: (DirectX 11) AMD Radeon HD 5770 1024MB | NVIDIA GTS 450 1024MB | Intel HD4000, על 720P.

הדרישות המומלצות (אתם יכולים לצפות ל-45 עד 55 פריימים בשנייה במפת הקמפיין, ב-1 על 1, עם 20 יחידות מול 20 יחידות בקרב, על מצב High):
מערכת הפעלה: חלונות 7/8.1/10, 64 סיביות.
מעבד: Intel® Core™ i5-4570 3.20GHz
ראם: 8 גיגה
זיכרון פנוי בדיסק הקשיח: 35 גיגה בייט.
כרטיס מסך(DirectX 11) AMD Radeon R9 270X 2048MB | NVIDIA GeForce GTX 760 2048MB, על 1080P.

הדרישות אשר יריצו לכם את המשחק בחוויה הטובה ביותר (לפחות 60 פריימים בשנייה במפת הקמפיין, ב-1 על 1, עם 20 יחידות מול 20 יחידות בקרב, על מצב Ultra):
מערכת הפעלה: חלונות 7/8.1/10, 64 סיביות.
מעבד: Intel® Core™ i7-4790K 4.0 GHz
ראם: 8 גיגה
זיכרון פנוי בדיסק הקשיח: 35 גיגה בייט.
כרטיס מסך: (DirectX 11) AMD Fury X or Nvidia GTX 980 @1080P, על 1080P.

אודות רפאל יקותיאל

רפאל, בן 20 מחולון, משחק בעיקר במשחקי פלטפורמר אינדי ומכות, חלק מה-PCMR, מכור לטקן, ובעד מלחמת עולם בין Intel, AMD, ו-Nvidia.

השאר\י תגובה