הדמויות בלגו מארוול Lego Marvel's Avangers
הדמויות בלגו מארוול Lego Marvel's Avengers

סיקור המשחק Lego Marvel's Avengers

Lego Marvel's Avengers,  את השם לבטח אתם מקשרים ישר למשחק המיועד לילדים, בסיקור כמובן תגלו אחרת, תגלו איך זה עוזרברגע שיש לך ילדים ויותר מכל תבינו למה לקח לי חודש לסקר את המשחק המופלא הזה :]

קודם כל אתחיל בסליחה, סליחה שלקח לי כל כך הרבה זמן להביא את הסיקור הזה אליכם. אז כן. ילד בן שלוש ועוד ילדה שתוולד בעזרת השם בחודשים הקרובים קצת מעכבים, אז אמרתי, נביא משחק שיתאים לילד. אז זהו, שלא. בגיל שלוש אין משחק שמתאים לילד.. קצת היה קשה לסקר איתו ובלעדיו מפאת חוסר הזמן, אבל שיצא לשחק – זה היה רגעים מעולים של משחק מופלא בסדרת משחקי Lego. משחק שגם מבוגרים וגם ילדים יכולים להנות ממנו – בתנאי שהם יודעים להחזיק ג'ויסטיק כמובן. אתם תראו מירוץ מכוניות עם אירון מאן, טיסה באוויר והליכה באמצעות הענק הירוק.. הילד יתלהב מהדמויות שהוא מכיר אתה תתלהב מהדמות שאתה אוהב ואהבת בילדות. אחלה בילוי של אבא ובן.

חלק מדמויות הניתנות לבחירה ב-הדמויות בלגו מארוול Lego Marvel's Avangers
חלק מדמויות הניתנות לבחירה ב-הדמויות בלגו מארוול Lego Marvel's Avangers

אז Lego Marvel's Avengers הוא הכותר השביעי של הסדרה שמגיע לקונסולת ה-playstation 4, שבע משחקים מעולים הוציאה החברה והפעם הם מפגישים אותנו עם חבורת הנוקמיםולמלעה מ-200 דמויות נוספות. המצחק כמובן גם הגיע לשאר הקונסלות של מיקרוסופט ונינטנדו, כמובן גם לPlaystation 3 ולמחשב האישי. המשחק יצא בין ה-26 לינאור עד ה-29 לינאור השנה במרבית העולם ולמרבית הקונסלות הרשומות לעיל.

המפיצה Warner Bros הגדולים ואולפן המשחקים Travellers הצליחה לעשות חיל, ישנם יותר ממאה דמויות זמינות, את רוב הדמויות שתוכלו לבחור תצטרכו לפתוח דרך המשימות וחידות בתוך משחק העולם הפתוח. לאט לאט תוכלו לצרף "למסיבה" שלכם במשחק את מרבית דמויות Marvel האהובות. לכל דמות כמובן יש את היכולות המיוחדות שלו כמובן לפי אופי הדמות. אחד הבולטים זה יכולתו של קפטן אמריקה לזרוק את המגן שלו על דמויות או להכות עם המגן בריונים שינסו רק להפריע לך. עם אלמנה שחורה ( Black Widow מ-Avangers )  תוכלו להשתמש באקדח מיומניות, תוכלו גם להפיל לוחמים באמצעות מקלות ההלם שלה, מה שאהבנו במערכת המשחק ובפיתוח שבכל מתמודד אתם ממש תכנסו לתוך שדה קרב שונה, תוכלו להבחין ביכולות השונות של כל דמות ודמות ולקשר אותה לסרטים שראיתם והקומיקסים שקראתם של החברה.

 

עכשיו, זה לא אומר שאתם לא תמצאו את עצמכם מרגישים אותו דבר בין דמות לדמות, כמובן שהחברה "שכפלה" כמו דמויות ורק שינתה את המראה הויזואלי שלו, כמובן שכל חברה משתמשת בדברים שכאלו על מנת לחסוך קצת בפיתוח. תוכלו לשלוט על מוחות של אנשים, להוריד ברק מהשמיים או מכת חשמל על אחד מהאויבים וכמובן תוכלו לירות קרני לייזר ורקטות אדומות לעבר האויבים. תוכלו לשלב מתקפות של דמויות ולתאם מתקפות יחד איתם, מה שיכול להוביל להרס גדול יותר ולכח ממש כפול, העובדה שאתם יכולים לקחת את לוק קיג ואת איירון מן או קפטן אמריקה על מנת לגרום להכנעת האויב, מרגשת, כיפית ואדירה כאחד.

קצת מתוך האקשן הלגואי ב - Lego Marvel's Avangers
קצת מתוך האקשן הלגואי ב – Lego Marvel's Avangers
2998339-lego®+marvel's+avengers_20160127110816
אש ותמרות עשן גם במשחק "הילדים" – Lego Marvel's Avangers

נמשיך לספר לכם על העלילה והמשחקיות, אז כן היא קצת לינארית ולפעמים קצת משעממת למי ששיחק במשחקי העבר של סדרת LEGO, אבל מה שכן אתה משיג גישה לעולם הפתוח של ניו יורקהמדהימה,ניו יורק הרי היא בהחלט אזור עולם פתוח מהגדולים ביותר, המון מקום לחקור, מלא אזורים לחשוף וכמובן – המון פשעים אופציונלים שתצטרכו כמובן להפסיק., עולם פתוח נכון אבל ברגע שתקחו דמות כמו הענק הירוק או דמויות עם אפשרות טיסה כמובן שתחקרו את ה"עיר הגדולה" בשניות ספורות, כמו שאמרנו אפשר לרכוש דמויות נוספות עם מטבע פנימי בתוך המשחק או באמצעות החלפה עם חברים שיש להם את המשחק וירצו לעזור לך להשיג דמויות ( לי אין כאלה לצערי ). מה באמת יכול להיות רע שאתה יכול לשלב צוות לוחמים מהקומיקסים האהובים עלייך.
החיסרון היחידי מבחינתי במשחק מקושר לכך שהיא אפשר להשיג בדרך כלשהי גישה לשלל הדמויות ואתה צריך להתקדם במשחק ולהשיג המון מטבעות כדי להשיג את כל הדמוויות, מה שכן ברגע שהשגת את מרבית הדמויות ואת Iron Man וקפטן אמריקה – קצת יותר קשה להתלבט ולהמשיך להשיג עוד דמויות, אתה פשוט תהנה לשחק איתם ולדעתי, תפסיק לנסות לגלות דמויות חדשות.

למרות המאמץ של WB להוציא את Lego Marvel's Avengers , יש בו כמה בעיות די מציקות. השליטה והנהיגה במכונית בהחלט מבאסת, כלי התחבורה זזים בעצלתיים ובאיטיות מבאסת בהחלט, בהחלט לא תרצה לגעת ברכב ותשתדל להתעלם מזה אבל ברגע אשתה חייב לבצע מירוץ כלשהו על מנת לפתוח פריט חדש או דמויות חדשות, זה לעילא מעצבן כי תצטרך לבצע המון המון הפעלות מחדש למירוץ שלך בגלל שתפספס איזה קטע במירוץ, תתהפך או שפשוט לא תצליח לקחת סיבוב מספיק מהר. באמצעות משימות הסיפור יקח לכם זמן לחקור את העולם הפתוח, ברגע שתקחו דמות עמו איירון מן או אלמנה שחורה, יהיה לכם קל יותר. המיני משחקים בלגו הם מעולים אבל ברגע שמגיע כל כך הרבה פעמים זה מתחיל לשעמם, מה שקרה גם לי.

Lego Marvel's Avengers בהחלט מביא בשורה של המון דמויות מהקומיקסים האהובים באמצעות מודל המשחקים של TT, זה הופך את המשחק למאוד מומלץ וטוב, המון משימות מגניבות, בדיחות שרק מעריצים לדעתי יבינו והמון אופציות משחק שונות ומשונות. כמו שציינו כמה פעמים, מספר הדמויות הענק רק מוסיף לציון של המשחק אצלי, לא יצא לי לשחק עם כל כך הרבה דמויות אהובות המון המון זמן. לגו האחרון בהחלט מעניין, לא מביא בשורה חדשה אבל ממכר לחובבי הג'אנר ובהחלט לא רק לילדים, למרות שברגע שהד ארצי החביבים הביאו לנו את המשחק – אמרתי,זה משחק לילדים, נקח עבורי ואולי נצליח לגרום לילד להתאהב בג'ויסטיק.

אז כמובן שאנחנו כבר מחכים משחק הבא בסדרת משחקי לגו – Lego Star Wars: The Force Awakens שאמור לצאת בקרוב מאוד, באמצע השנה בערך. ממש בעת תערוכת המשחקים E3 2016. תמונות ראשונות מהמשחק תוכלו למצוא בכתבה על ה- פוסטר ותמונות מהמשחק Lego Star Wars: The Force Awakens. מומלץ מאוד לעקוב ובעתיד אף לקנות את המשחק.

lego-star-wars-the-force-awakens-1-8
תמונה מהכותר הבא בסדרת משחקי LEGO

אם אתם אוהבים את סדרת משחקי לגו, אתם מוזמנים להצטרף להגרלה של האתר עבור המשחק, כמובן שתוכלו לזכות לא רק במשחק אלא בדברים מגניבים עבור אנשים שיש להם את המשחק אפילו בתצורה של גלויות, חולצה ואף דמויות מהמשחק עצמו.

הד ארצי מארגנים את הדברים המטורפים האלה, אנחנו מרימים את ההגרלה, הצטרפו אליה עוד עכשיו! ואל תשכחו לדרג את הציון שלכם בחלון הציון שלנו.

 

המספרים

משחקיות - 7.7
עלילה - 8.7
גראפיקה - 5.2
סאונד - 5.3

6.7

לא רק לילדים

המון דמויות, מכיר את המשחקים הקודמים בסדרה, גראפיקה מאוד חוזרת על עצמה

User Rating: 4.6 ( 1 votes)

אודות טל סלע

נשוי +2 שהוא גיימר, פתחתי את האתר בשנת 2011 כדי לתת מענה בעברית לתכנים שאני אוהב. משחק על קונסולת הסוני 4, אוהב משחקי ספורט, FPS ומירוצים. אישתי אומרת שאני מכור - מחמאה מבחינתי

השאר\י תגובה