סדרת פריקוול של גרמלינס בפיתוח

עוד סדרה חדשה בדרך ל-WarnerMedia, הפעם סדרת פריקוול של כותר המפלצות האהוב "גרמלינס"

שירות הצפייה הישירה של חברת Warner שמתוכנן להיות מושק בקרוב ממשיך להראות מבטיח עם עוד ועוד הכרזות על סרטים וסדרות שבפיתוח אקסקלוסיבית עבור השירות, ביניהם, סדרת אנימציה חדשה שתסתכל אל מקור היצורים האגדיים של כריס קולומבוס, גרמלינס. 

הסדרה העתידית, שתקרא Gremlins: Secrets of the Mogwai, היא סדרת אנימציה פריקוול שנכתבה על ידי Tze Chun ("גותהם") לסרט המקורי משנת 1984 שהתרכז בנער שמקבל לחג המולד יצור חמוד בשם גיזמו שאם שופכים עליו מים הוא מתרבה ואם מאכילים אותו אחרי חצות, הוא נהפך למפלצת ירוקה ומסוכנת שפשוט רוצה להרוס כל דבר בשטח בטירוף הנאתי.

הסרט המקורי המצליח קיבל סרט המשך שדי כשל בקופות אבל זכה לאהדה עם השנים בתור סרט המשך מלא בכיף והופעות אורח נהדרות. עכשיו, אחרי 29 שנים, WarnerMedia רוצה לחזור להתחלה והמקור של המפלצות הקטנות עם סדרת פריקוול בת 10 פרקים שתתרכז בילד בן עשר בשם סם וינג, הזקן מהסרט המקורי, בשנחאי של שנות ה-20, בה הוא פוגש את גיזמו. אל וינג מצטרפת גנבת רחוב בשם אלי והם יוצאים להחזיר את גיזמו למשפחתו ובדרך נתקלים במפלצות מאגדות סיניות ואוצרות חבויים, בו בזמן שהם נרדפים על ידי נבל וצבא הגרמלינים שלו.

בינתיים אין תאריך הכרזה רשמי להתחלת שירות הצפייה, אבל אולי נקבל הכרזה במהלך קומיקון עם הכרזות נוספות מהחברה.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה