מעבר כל המפה ב-Watch Dogs לוקח 7 דקות בלבד

בהמשך לשבוע Watch Dogs שמתקיים בעולם ובאתר שלנו, לאחר שפרסמנו בתחילת השבוע סרטון ישראלי שמראה כמה ריאלסטי אפשר לעשות את Watch Dogs, לאחר שהגרלנו ( בשעות הקרובות ) בין למעלה מ-100 משתמשים את העותק המלא של המשחק ולאחר שבשעות האחרונות עלה סיקור לאתר, אנחנו מקבלים עדכונים ממנו.

מי שלא הוריד את המשחק ונדבק באיזה תוכנה ששואבת משאבים ( ראה ידיעה נפרדת ) זכה בשעות האחרונות להוריד משרתי Ubisoft ותוכנת ה-Uplay את המשחק Watch Dogs.
לאחר ציפייה של מספר שנים והכרזתו בתערוכת המשחקים E3 2012 הפך Watch Dogs לאחד המשחקים היותר מסקרנים של השנה, דבר הגרם המון דחיות, תהפוכות והרבה מאוד באזז סביב המשחק.

לאחר השוואה של המשחק למשחקי ה-GTA של רוקסטאר, היה מתבקש לבדוק את גודל המפה של המשחק. לאחר בדיקה של PlayStation Access גילתה איך אפשר לנסוע בשיקאגו מצד לצד , לחתוך את כל העיר ב-7 דקות בלבד! יש אומרים ששבע הדקות האלו הם השג לא רע במשחקי העולם הפתוח, כמובן שזה לא משתווה לגודל המפות של משחקים אחרים אבל הכוונה מעולה ונאה.

החברה דיווחה שפעלה המון על מנת להגדיל את מספר המשימות הצדדיות וכדי להגדיל את זמן המשחק, הם טוענים שהוא יקח לכם בערך 15-40 שעות, מי שבאמת מכור יוכל לסיים את המשחק וכל השלבים הקיימים בכ-100 שעות.
המשחק זמין החל מהיום עבור קונסולות הדור הבא של מיקרוסופט וסוני, למחשב האישי והקונסולות ה"ישנות" יותר, ניתן לרכוש אותו באופן מהיר וזול כאן באתר Cdkeyhouse. תבלו,

אודות טל סלע

נשוי +2 שהוא גיימר, פתחתי את האתר בשנת 2011 כדי לתת מענה בעברית לתכנים שאני אוהב. משחק על קונסולת הסוני 4, אוהב משחקי ספורט, FPS ומירוצים. אישתי אומרת שאני מכור - מחמאה מבחינתי

2 תגובות

  1. גוני בן סימון

    אין עליכם
    גדולים אתם

השאר\י תגובה