טיזר ראשון לסדרה “Watchmen” של HBO

טיק טוק- ברשת HBO כבר מתכוננים לימים שאחרי משחקי הכס, ומשחררים טיזר ראשון לסדרה המבוססת על סיפור הקומיקס המצליח מאת אלן מור.

אחרי החשיפה הראשונה של התכנית בטריילר השנה של HBO מחודש ינואר, כעת הסדרה “Watchmen” מקבלת את מרכז אורות הזרקורים, מאחר ונראה כי יש סיכוי שהסדרה מתוכננת להיות הדבר הבא אחרי העונה השמינית של “משחקי הכס”, העתידה להסתיים בקרוב.

ספרי הקומיקס המקוריים נכתבו בשנות ה-80, על ידי אלן מור (Alan Moore) ודייב גיבונס (Dave Gibbons), וזכו להצלחה בקרב מעריצי הקומיקס של DC, ואפילו זכו לאדפטציית לייב אקשן בסרט “Watchmen” (“השומרים”) בשנת 2009 שבויים על ידי זאק סניידר וזכה לביקורות ואהבת הקהל, ועד היום נחשב לאחת מאדפטציות הקומיקס הכי מוצלחות שהגיעו למסך הגדול.

נראה כי שינוי המדיניות של DC בנוגע לדמויות השונות של החברה ואדפטציות הלייב אקשן מתחיל לקבל צורה חיובית ושונה לחלוטין מהמתחרה הגדולה ביותר שלה- חברת Marvel והיקום הסינמטי שלה.
במקום ליצור יקום סינמטי מורחב תחת אולפן יחיד, נראה כי DC מעדיפים היום לפזר את התכנים שלהם בקרב מפיצים שונים עם אולפנים שונים, ומעט פיקוח על ידי חברת Warner Bros. שהיא בעלת הזכויות ליצירת התכנים של דמויות הקומיקס האייקוניות.

יחד עם סדרות יקום ה-CW, סרט הג’וקר החדש, סדרות DC Universe כמו Swamp Thing, גות’האם שעכשיו הסתיימה, וסרטי “אקווהמן” ו-“שהאזאם” האחרונים המשתייכים ליקום הסרטים הרחב יותר של DC, אך ברפרנסים ולא בחיבורים מהודקים יותר כמו ב-MCU, נראה כי הגישה החדשה של DC הינה “הפרד ומשול” בין אדפטציות הלייב אקשן השונות של הדמויות.

בנוסף לטריילר נחשפה תמונתה של אנג’לה אייברהאם (Angela Abraham), המשוחקת על ידי השחקנית רג’ינה קינג (Regina King) שתהיה דמות של שוטרת אמיצה ועצמאית, אם ואישה שככל הנראה לא מפחדת להלחם בכל מה שמסכן את חייה וחיי משפחתה במסגרת תפקידה.

ניתן לקוות כי הסדרה, שכעת נודע בוודאות כי תצא במהלך סתיו 2019, תצליח לשמור על הטון הבוגר של חומר המקור, בצורה דומה למה שעשה סניידר לפני 10 שנים.

אודות צוק עין אלי

חולה הארי פוטר, Assassin's Creed, מתמכר סדרתי לסדרות ושחקן PS4 במעט הזמן והחיים שיש לי. הדדפול הישראלי וכתב קולנוע.

השאר\י תגובה