הסקר השבועי #18- DC נגד Marvel

“הסקר השבועי” חוזר! בואו, השפיעו, ותבחרו מי יהיה המנצח השבועי של PCGalaxy!

“הסקר השבועי” חוזר אחרי הפסקה קלה, בשל תקלות טכניות ואישיות שלי ושל צוות האתר. “אבל מה זה הסקר השבועי? איך מצביעים?” כל הכבוד ששאלתם, אז הנה הסבר קצר- בכל שבוע נפתח סקר חדש עם שני משחקים או נושאים דומים, ההצבעות בסקר אנונימיות לגמרי, ויפורסמו בשבוע שאחרי, עם סקר חדש לגמרי. ההצבעה נעשית בסוף הפוסט או בדף הראשי של האתר!

והשבוע, שתי חברות הקומיקס שמשגעות לא רק את עולם הקומיקס והטלוויזיה, אלא  גם את המסך הגדול- DC ו-Marvel:

הסקר השבועי (1)

אך לפני הכל, הנה תוצאות הסקר הקודם- God of War נגד Bayonetta:

סקר תוצאות

אז האם אתם מוכנים לגלות עולמות חדשים של גיבורי על?

Marvel Comics

marvel_sf1

Marvel Comics היא אחת מחברות ההוצאה לאור הגדולות והמצליחות בעולם, הפועלת בשוק חוברות הקומיקס האמריקני. החברה אחראית לפרסומן של דמויות גיבורי-על מפורסמים כקפטן אמריקה, תור, איירון מן, ספיידרמן, הענק הירוק, דרדוויל, גוסט ריידר, דוקטור סטריינג’ ועוד רבים אחרים, וגם של קבוצות גיבורי על שונות, כמו ה-Avengers, ה-X-Men ועוד.

החברה נוסדה בשנת 1939 בשם “טיימלי הוצאה לאור”, שינתה את שמה במהלך שנות החמישים ל”אטלס קומיקס”, ושוב במהלך שנות השישים המוקדמות ל”מארוול קומיקס” המוכרת לכולנו, עם השקתו של הקומיקס “ארבעת המופלאים” ושאר גיבורים אחרים.

(DC (Detective Comics

DC Comics

DC Comics (או DC Entertainment) גם היא אחת מחברות ההוצאה לאור הגדולות והמצליחות בעולם, הפועלת בשוק חוברות הקומיקס האמריקני, וכיום היא חברת בת של האחים וורנר. DC קומיקס אחראית לפרסומן של דמויות גיבורי-על מפורסמות כסופרמן, באטמן, וונדר וומן, פלאש, גרין לנטרן, החץ הירוק ואקווהמן, של קבוצות גיבורי-על כליגת הצדק, וכמו גם לנבלי-על ידועים כלקס לות’ור, הג’וקר, ביזארו, סינסטרו ועוד – שנכנסו לקלאסיקה האמריקנית.

DC הם ראשי תיבות של Detective Comics, וגם שמו כותר החברה הראשי והפופולרי. החברה החלה את דרכה בסביבות שנת 1930 כהוצאת קומיקס של סיפורי מתח זולים ובשנת 1938 המציאה את גיבור-העל הראשון בהיסטוריה סופרמן. שנה לאחר מכן המציאה את באטמן, הנוקם במסיכה, שלוקח את החוק לידיו ונלחם למען הצדק. החברה החלה את דרכה עם סיפורים דמיוניים ב-1935 בחוברת שנקראה New Fun Comics.

בין Marvel ל-DC יש הבדלים שונים ומחלוקות רבות, כאשר DC מעדיפה להיות אפלה יותר ודרמתית, כמו שניתן לראות בדמותו של באטמן, בעוד ש-Marvel פונה יותר ויותר לצבעוניות ולהומור, כמו שניתן לראות בדמותו של דדפול.

אז מי אתם חושבים שצריך לנצח? מי היא חברת הקומיקס הטובה ביותר? ספרו לנו בתגובות, הצביעו והשפיעו בסקר השבועי!

רוצים אתם לקבוע מה יהיה הסקר הבא? שלחו הצעות אל דף צור הקשר שלנו ואולי תראו את הסקר שהצעתם כאן באתר!

אודות לידור כלפון

בן 20, עורך גיימינג ראשי באתר. משתדל לשחק בהכל מהכל ובעיקר בכל מה שקשור למחשב האישי ול-Nintendo. לא יכול בלי טיפת YouTube על הבוקר וחי בעולם הגיימינג והחומרה כמעט כל חיי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *