טום ולינג יחזור להיות קלארק קנט ב-Crisis on Infinite Earths

טום ולינג יחזור לנעליו של קלארק קנט באירוע הקרוסאובר הקרוב, Crisis on Infinite Earths ככוכב אורח.

במשך עשר עונות שיחק טום ולינג את קלארק קנט הצעיר בסדרה “סמולוויל”. התכנית עקבה אחר המסע של קנט מתיכוניסט, גיבור בעיר הקטנה לגיבור-על שחי במטרופולין – וכל זאת תוך הימנעות מטיסות וגטקס. בגמר הסדרה, ב-2017,  קלארק התארס עם לויס ליין וסוף סוף נפרד מהגלימה ונמלט כדי להביס את הנבל הראשי של העונה, דארקסייד.

עכשיו ולינג יחזור אל נעליו של קלארק לתפקיד אורח באירוע הקרוסאובר של ה-CW. המפיק הבכיר של הקרוסאובר, מארק גוגנהיים, אמר בהכרזה:

במשך שמונה שנים, החץ עמד על כתפי סמולוויל. במילים פשוטות, לא יהיה שום החץ ושום Arrowverse בלעדיו,אז כשרק התחלנו לדבר על Crisis on Infinite Earths, העדיפויות הראשונה, השנייה והשלישית שלנו הייתה להחזיר את טום ולינג לתפקידו האיקוני כקלארק קנט. להגיד שאנחנו מתרגשים יהיה לשון המעטה בגודל של סופרמן.

הציטוט לקוח מהלינק הבא.

ולינג הוא לא השחקן היחיד שישחק את גיבור העל הבלתי מנוצח ב-Crisis on Infinite Earths. באירוע הקרוסאובר שיתפרס על פני חמישה פרקים בסדרות החץ, הפלאש, סופרגירל, אגדות המחר, ובאטוומן ישחקו עוד שני אנשים את סופרמן. הראשון הוא טיילר הקלין שיחזור אל תפקידו כסופרמן של ה-Arrowverse, והשני הוא ברנדון ראות’ הידוע כריי מאגדות המחר, אך גם שיחק לפני כן את לא אחר מסופרמן בסרט “סופרמן חוזר” מ-2006.

אירוע הקרוסאובר Crisis on Infinite Earths יתחיל עם סופרגירל ב-8 בדצמבר 2019, וימשיך עם באטוומן ב-9 בדצמבר, הפלאש ב-10 בדצמבר, החץ ב-14 בינואר 2020 ועם אגדות המחר בתאריך 14 בינואר 2020.

אודות ליאת פליישמן

ליאת פליישמן, בת 17, כתבת קולנוע. חובבת סרטים (מין הסתם), סדרות, ספרים וציור.

כתיבת תגובה

Specify Instagram App ID and Instagram App Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Instagram Login to work

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *