מוצרי WD_BLACK COD BOCW

Western Digital משיקה מהדורה חגיגית לסדרת WD_Black

Western Digital משיקה את מוצרי סדרת WD_Black המוצלחת בעיצוב חגיגי לרגל יציאת המשחק Call of Duty: Black Ops Cold War

אם יש סדרת מוצרי אחסון איכותית ואהובה בשוק זוהי ללא ספק סדרת WD_Black מבית חברת Western Digital, המציעה ביצועים חסרי תקדים במגוון פורמטים ונפחים. WD איחדה כוחות יחד עם מותג Call of Duty ויחד הן משיקות שלושה ממוצרי הסדרה בעיצוב חגיגי בהשראת המשחק החדש בסדרת COD – Black Ops Cold War. 

המוצרים שיזכו לעיצוב החדש והחגיגי הם ה-P50, ה-P10 וה-SN850. שלושת המוצרים יגיעו בעיצוב בהשראת המשחק ויעניקו מלבד לביצועים ולמוצרים עצמם נקודות לשימוש בתוך המשחק החדש.

ה-WD_Black P10 הוא כונן אחסון חיצוני ונייד מסוג HDD המיועד לקונסולות וכן למחשב האישי. הכונן יהיה זמין לרכישה בגרסה המיוחדת החל מחודש דצמבר בנפח של כ-2TB במחיר מומלץ של כ-$109.99. רוכשי הכונן יקבלו בחינם שובר של כ-1100 נקודות לשימוש במשחק.

ה-WD_Black P50 הוא כונן אחסון חיצוני ונייד מסוג SSD המיועד לקונסולות וכן למחשב האישי. הכונן יציע ביצועים מהירים ביותר הודות לכונן ה-SSD המהיר. הכונן יהיה זמין לרכישה בגרסה המיוחדת החל מחודש דצמבר בנפח של כ-1TB במחיר מומלץ של כ-$249.99. רוכשי הכונן יקבלו בחינם שובר של כ-2400 נקודות לשימוש במשחק. תוכלו לקרוא ביקורת על הכונן ממש כאן.

ה-WD_Black SN850 NVMe SSD הוא אחד הפיתוחים החדשים והמתקדמים ביותר מבית החברה. הכונן מציע תמיכה בטכנולוגיית PCIe Gen 4 המעניקה לכונן יכולות עבודה מהירות במיוחד של עד כ-7000MB/s מהירות כתיבה (כל עוד הוא מחובר למחבר עדכני ותומך). הכונן יהיה זמין לרכישה בגרסה המיוחדת החל מחודש דצמבר בנפח של כ-1TB במחיר מומלץ של כ-$239.99. רוכשי הכונן יקבלו בחינם שובר של כ-2400 נקודות לשימוש במשחק. אמנם טרם יצא לנו לבדוק את יכולותיו של ה-SN850, אך אם תרצו, תוכלו לקרוא את הביקורת שלי לאחיו הקטן, ה-WD_Black SN750 ממש כאן.

מה אתם חושבים על המוצרים בסדרת WD_Black? האם תרכשו את אחד מהם? ספרו לנו בתגובות!

אודות רועי האן

רועי האן, לשעבר העורך הראשי של מחלקת החומרה ב-PCGalaxy. בעברו היה גם כתב הטכנולגיה והמשחקים של אתר ynet. רועי הוא טכנאי מחשבים, גיימר ותיק וגיק משכמו ומעלה. כיום הוא משמש כאיש מערכות מידע בחברת המשחקים הישראלית Gliding Deer.

השאר\י תגובה