בעלי עותק פיזי של WH 40K Dawn of War? יש לכם עותק דיגיטלי מתנה

אז יש לכם עותק פיזי של המשחק Warhammer 40K Dawn of War, ואתם רוצים לחזור ולשחק בו, אבל לא כל כך מתאים לכם לבזבז עכשיו כסף ב-Steam? מסתבר ש-Sega יודעת מה אתם חושבים, ומציעה לתת בחינם מפתחות למשחק ב-Steam אם יש לכם את העותק הפיזי של המשחק שיצא בשנת 2004 כמובן, “כדי שתוכלו להמשיך לשחק ולהינות מהמשחק בלי לשלם עליו שוב.”

אז נכון, המשחק דיי ישן כרגע, אבל בתקופה שהוא יצא הוא היה להיט שכולם אהבו, ואני בטוחה שאם אהבתם את המשחק, לא תתנגדו לקבל אותו בחינם. כדי לקבל אותו, היכנס לאתר של Sega ומלאו את השורות הריקות. כך תגישו בקשה לקבל את המשחק. אבל זה לא נגמר רק בזה. אנשים דיווחו כי החברה מבקשת לראות הוכחות ולבדוק את מספר הדיסק, כדי שלא יעבדו עליה. בפורום של המשחק כתוב, “שימו לב כי Sega אולי תצטרך לאמת את העותק הפיזי שלכם, וזה עשוי להיות כרוך בבקשה לשליחת תמונות של המשחק או מידע אחר.”

זה הזמן גם לציין כי החברה Sega והמפתחים Relic Entertainment עובדים כרגע משחק נוסף חדש לסדרה, Warhammer 40K Dawn of War 3. ואם אין לכם את המשחק המקורי, תמיד תוכלו לרכוש אותו ב-Steam תמורת 13 דולר.

אודות שי כסיף

שי כסיף, בת 17 מרחובות. גיקית לא קטנה, אוהבת מאוד את עולם הגיימינג, עולמות הפנטזיה והמד"ב. Team DC בקומיקס, אבל כמובן ש-Team Marvel אם מדובר בסרטים!

השאר\י תגובה