כש-Warner Bros IE פוגשת את E3 2016

כנס E3 השנה עורר רעש די גדול באינטרנט, כאשר הרבה חברות (כמו Warner Bros IE) הכריזו על משחקים חדשים, וגם העבירו פרטים חדשים על משחקים שכבר הוכרזו

הדבר הראשון שנדבר עליו הוא טריילר המשחקיות הראשון שהוכרז עבור Injustice 2, אותו Warner Bros IE הציגה יחד עם NetherRealm Studios. הטריילר מציג את הגיבורים האהובים כמו באטמן, סופרמן, סופרגירל ואקווה-מן, יחד עם נבלים חדשים כמו גרוד. Injustice 2 מציג מגוון רחב של גיבורים ונבלים, ויהיה זמין בשנת 2017 עבור קונסולות ה-PS4 וה-Xbox One.

יחד עם Injustice 2 (אם כבר מדברים על גיבורי על), הוכרז המשחק Batman: Arkham, שיהווה את חווית המציאות המדומה הראשונה עם גיבור ליגת הצדק באטמן, ויאפשר לכם לשחק שם בתור באטמן. המשחק מפותח על ידי Rocksteady, אותה חברה שפיתחה את טרילוגיית Arkham המוצלחת והמשובחת, והוא יצא בלעדית עבור ה-PlayStation VR מאוחר יותר השנה, באוקטובר.

חוץ מאלה, Warner Bros IE הכריזה בשיתוף עם TT Games על כך ש-LEGO Worlds יכיל בעתיד תכונת ריבוי משתתפים. התכונה הזו מאפשרת לכם לחקור יחד עם חבר את שתי העולמות שלכם, ליצור מבנים חדשים יחד, ואפילו לקיים משחק באופן תחרותי, אותו תוכלו לבנות בעצמכם. המשחק זמין כעת למחשב האישי בפלטפורמת Steam, תחת גישה מוקדמת למשחק.

אפרופו לגו, בתצוגה של החברה בכנס E3 הוכרז דמו חינמי להורדה עבור LEGO Star Wars: The Force Awakens. הדמו מאפשר לכם להצטרף אל ריי, פין, ו-BB8 בזמן שהם מתחמקים מה-First Order בג'אקו. כחלק מהתוכן הזה, אתם יכולים לחוות תכונות חדשות במשחק, כמו להילחם מול פלוגות סער בקרבות Blaster, שימוש במבנים שונים כדי לחקור חלקים מהמשחק, והטסת ה-Milennium Falcon בקרבות חלל נגד Tie Fighters. הדמו זמין כעת להורדה עבור ה-Xbox One וה-PlayStation 4, בזמן שהמשחק יצא ב-28 ביוני.

 

 

אודות רפאל יקותיאל

רפאל, בן 20 מחולון, משחק בעיקר במשחקי פלטפורמר אינדי ומכות, חלק מה-PCMR, מכור לטקן, ובעד מלחמת עולם בין Intel, AMD, ו-Nvidia.

השאר\י תגובה