ווינדוס 10 כבר כאן
ווינדוס 10 כבר כאן

ווינדוס 10 נמצא כבר כאן, ואיתו ערימה ענקית של שדרוגים

כאשר מיקרוסופט חשפה לראשונה את ווינדוס 10 בדצמבר, היא דיברה על המטרה שלה ליצור עידן חדש של ווינדוס. היא רצתה ליצור ווינדוס שפותח אפשרויות לאנשים ולארגונים לעשות דברים גדולים מאוד. החזון שלה היה פלטפורמה אחת, חנות אחת, וחווית משתמש אחת המתפרסת על מרחב מכשירים מהמסכים הקטנים ביותר עד למסכים הגדולים ביותר, ומשם גם למכשירים ללא מסכים בכלל. 

בשביל מיקרוסופוט, ווינדוס עשר מתחיל להגשים את החזון שלה בכל הנוגע לשימוש אישי יותר במכשירים שלנו. בעולם שבו הפלאפון שלנו זז איתנו לכל מקום. כשאנחנו יוצרים מגע עם טכנולוגיה כמו עם אנשים בשימוש עם קול, עט, מגע, ואפילו מבט במקרים מסויימים. תוסיפו למשוואה את העולם השקוף שלנו, שבו כולם כבר מחוברים לכולם. מייקרוסופט שמה לעצמה כמטרה לכבד את פרטיותנו ולעזור לנו להגן על המידע שלנו.

כבר מההתחלה, ווינדוס 10 היה ייחודי – נבנה עם משוב מחמישה מיליון משתמשי ווינדוס, ניתן לנו כשירות עם חידושים מתמשכים ועדכוני אבטחה, והוצע בתור שדרוג חינמי למשתמשים מקוריים של ווינוס 7, ווינדוס 8.1 ווינדוס פון 8.1.

במהלך החודשים מיקרוסופט הדגימה לנו כיצד ווינדוס 10 מביא את יכולותיו החדשות אל המחשב האישי שלנו, טאבלטים, סמארטפונים, ואפילו ל Raspberry Pii. מיקרוסופט סיפקה חידושים כגון Microsoft Edge, Cortana, Continuum , וכמובן גם את ה Windows Hello . נוסף על כך מיקרוסופט גם הביאה קטגוריה חדשה לגמרי של מכשירים. ביניהם אפשר למצוא את ה- Hololens ואת ה Surface Hub. כל החידושים הללו יהיו מאופשרים עם ווינדוס 10.

ווינדוס 10 – הווינדוס הכי טוב שיצא עד היום

מלבד השקתו של ווינדוס 10 לעולם, מיקרוסופט רוצה להעצים את אפשרות לקוחותיה לעשות דברים גדולים בעזרת ווינדוס 10, וזאת בארבעה דרכים עיקריות:

1. בראש ובראשונה, מיקרוסופט עשתה את ווינדוס 10 מהיר ומוכר:

 • עם תפריט ההתחלה, שורת המשימות, ושולחן העבודה המוכרים לקהל משתמשי ווינדוס 8 ו 8.1, המשתמשים מכירים את המערכת ולכן יוכלו מיד להשתמש בה ביעילות. ביחד עם ה Live Tiles המספקים הזרמת עדכונים על הדברים שחשובים לנו באופן מיידי, נוצר לנו מתכון לשימוש יעיל ביותר.
ווינדוס 10 יהיה יעיל ביותר
ווינדוס 10 יהיה יעיל ביותר
 • ווינדוס 10 תוכנן להתאים לחומרה, לתוכנה, ולציוד ההקפי שכבר נמצא ברשותנו.
 • עדכונים חינמיים המאפשרים לנו להישאר מעודכנים ומאובטחים.
 • בעזרת שירות אחסון האונליין OneDrive ניתן בקלות לשתף קבצים ולשמור עליהם מעודכנים בין כל המכשירים שברשותנו.

 

2. בעולם של איומי סייבר, ווינדוס 10 הוא הווינדוס הכי מאובטח שיצא אי פעם:

 • שיפור מערכת Windows Defender ו Smart Screen יעזרו לשמור על המחשב מפני וירוסים, תוכנות זדוניות, ופישינג.
 • Windows Hello, המשתמש בזיהי פנים, אישון, או אצבע כדי לברך אותנו אישית בעת כניסתנו למחשב, מספק הגנה מהירה על המחשב שגם לא דורשת מאיתנו לזכור סיסמאות(נכון שאם אח שלך צריך את המחשב כשאתה לא בבית אז הוא חייב את הגופה שלך אבל נעזוב את זה בצד).
Windows Hello מספק הגנה חזקה על המחשב בעת כניסתנו אליו
Windows Hello מספק הגנה חזקה על המחשב בעת כניסתנו אליו

 

3. בשילוב עם חזון השימוש האישי של מיקרוסופט, ווינדוס 10 הוא יותר אישי ופרודוקטיבי:

 • בעזרת קלט של קול, עט, ומחוות שונות מתאפשרת לנו אינטרקציה יותר פשוטה עם המחשב שלנו.
 • ווינדוס 10 תוכנן להריץ אופיס וסקייפ בצורה מושלמת כדי שיהיה יותר פרודוקטיבי. אפליקציות אופיס חדשות של ווינדוס עשר המתאימות למובייל – Word, Excel, PowerPoint, ו OneNote – זמינות היום בחנות בחנות הוויינדוס. אפליקציות המובייל של אוופיס נבנו לתרחישים שבהם נמצאים בדרכים. הן מציעות חווית מגע עקבית וראשונית לטאבלטים קטנים שלא נראתה לפני. אפליקציית ה – OneNote מגיעה בגרסתה המלאה ביחד עם ווינדוס 10 לצרכי התזכורות הדיגיטליים שלנו. השחרור העתידי של אופיס 2016 יציע את מגוון האפשרויות העשיר ביותר ליצירת תוכן מקצועי, בעודו מעוצב בשביל הדיוק של המקלדת והעכבר.
 • Cortana היא העוזרת האישית שלנו שתעשה לנו חיים קלים יותר במציאת המידע שאנחנו צריכים כאשר נצטרך אותו.
Cortana תעשה לנו חיים קלים יותר במציאת מידע
Cortana תעשה לנו חיים קלים יותר במציאת מידע
 • ניתן להחליף בקלות בין אפליקציות ולהישאר מאורגן בעזרת Snap and Task View
 • Continuum משפרת את האפליקציות שלנו ואת חווית השימוש במכשיר הטלפון שלנו במעבר בין הטלפון למחשב. לסרטון ההרחבה של מיקרוסופט לחצו כאן

 

4. רק ווינדוס עשר יכול מציע חוויות חדשניות ומוצרים חדשים:

 • הדפדפן החדש Microsoft Edge הופך את חווית הגלישה והקריאה שלנו למהירה יותר.
Microsoft Edge - דפדפן חדש ומהיר
Microsoft Edge – דפדפן חדש ומהיר
 • אפליקציית ה – Xbox App המשולבת מביאה את חווית ה Xbox לווינדוס 10. מאחדת את החברים, המשחקים, וההישגים שלנו ב Xbox One ובווינדוס 10.
 • אפליקציית ה – Companion Phone מאפשרת למכשירי האייפון, אנדרואיד, והווינדוס פון לעבוד בצורה חלקה עם מכשיר הוונדוס שלנו.
 • ווינדוס נמצאת במכשירים החדשניים ביותר – מפלאפונים לטאבלטים למחשבים ועד ל HoloLens
 • אפליקציות מובנות כגון תמונות, מפות, אפליקציית המוזיה החדשה של מיקרוסופט – Groove, סרטים&טלוויזיה. כל אלו ביחד מספקות בידר רב ואפשרויות של פרוודוקטיביות.

ווינדוס 10 – הכי טוב לעסקים

משוב ממיליוני ממומחי IT עזר למיקרוסופט לעצב את הגרסה הארגונית הטובה ביותר שנוצרה אי פעם לווינדוס. ווינדוס 10 מוכן לפריסה ארגונית, מה שיעזור להגן על החברה שלכם מפני מתקפות סייבר מודרניות. דבר זה יספק חוויה שהעובדים שלכם יאהבו ויאפשר התחדשות מתמשכת עם הפלטפורמה ששומרת על החברה שלכם מעודכנת עם הטכנולוגיה העדכנית ביותר. העסק שלכם יכול לשלוט בתדירות העדכונים ולבחור את המאפיינים ופונקציונליות שנכונה לכל קבוצה מהעובדים שלכם

ווינדוס 10 כולל בתוכו אבטחה ברמה ארגונית, כך שהעובדים יכולים להחליף סיסמאות עם אפשרויות יותר מאובטחות. דבר זה עוזר להגן על מידע תאגידי וזהויות תאגידיות. ווינדוס 10 יריץ רק תוכנות שאנחנו סומכים עליהן. כלי ניהול ופריסה חדשים מקלים על ניהול המכשיר ועוזרים להוריד עלויות. בעזרת כלים אלו, והכוח העסקי של Azure cloud תוכלו להעצים את העסק שלכם.

מיקרוסופט מעודדת עסקים קטנים לנצל את השדרוג החינמי לווינדוס עשר למחשב ולטאבלט המוצע למשתמשים מקוריים של ווינדוס 7 ו 8.1. נוסף על כך מיקרוסופט מעודדת את כל לקוחותיה העסקיים להתחיל לבחון ולתכנן את ההתפרסות שלהם. עוד מידע ללקוחות עסקיים של מיקרוסופט זמין כאן

האפליקציות הכי טובות הזמינות לווינדוס 10

חנות הווינדטס החדשה נתפחה אתמול ועכשיו היא משמת כבית לאפליקציות חדשות לווינדוס 10. חנות הווינדוס מציעה רכישה אחידה של אפליקציות, משחקים, סרטים, תוכניות טלוויזיה, והמוזיקה העדכנית ביותר, בין אם הם בחינם ובין אם הם בתשלום, אשר עובדם על כל מכשירי ווינדוס 10. חנות הווינדוס החדשה היא החנות היחידה שאפשר להשתמש ב Cortana כדי לשלוט באפלליקציות עם הקול שלך ולקבל התראות בזמן אמת על האפליקציות. כל התוכן אשר נמצא בחנות הווינדוס מבוקר על ידי מיקרוסופט כדי לעזור לשמור על המכשירים שלנו בטוחים יותר. בנוסף לאפליקציות שכבר קיימות לווינדוס 8.1 כמו Netflix, Flipboard, Mint.com, Asphalt 8: Airborne, וערוץ מזג האוויר, חנות הווידוס מספקת הזרמה קבועה של אפליקציות ומשחקים חדשים ואוניברסליים, כגון Twitter, “Minecraft: Windows 10 Edition beta”, Hulu, iHeartRadio, ועוד אפליקציות אחרות כגון WeChat ו QQ, שעדיין לא שוחררו. בקיצור, שווה לבדוק את חנות הווינדוס.

Windows Store - החידושים לא מפסיקים
Windows Store – החידושים לא מפסיקים

ווינדוס 10 מספק פלטפורה לחוויה נהדרת. מיקרוסופט נרגשת לעבוד עם שותפים ברחבי העולם על חווית אפליקציות חדשה לגמרי. חבילת ה Windows 10 SDK כבר זמינה למפתחים. מידע נוסף על כדלי הפיתוח העדכניים לווינדוס 10 נמצא כאן

שדרוג לווינדוס 10

מיקרוסופט מאוד שמחה על כל התגובות החזקות לווינדוס 10 מאז ההסתייגויות מהשדרוג שהיו מוקדם יותר ביוני, על ידי מיליוני משתמשים. כמו שמיקרוסופט ציינה כבר, היא רוצצה לוודא שלכל הלקוחות יש חווית שדרוג טובה. עקב כך היא קיבלה החלטה לפרוס את ווינדוס 10 בשלבים כדי להתמודד היטב עם הדרישה.

Upgrading to Windows 10 is easy if you have a genuine Windows 7 or Windows 8.1 PC or tablet. Starting today, a new notification on your taskbar will alert you when your upgrade is ready to be installed. For business customers, Windows 10 is available to start deploying within your work environments and starting August 1, organizations who have volume licensing can upgrade to Windows 10 Enterprise and Windows 10 Education. Windows 10 IoT is also available today.

השידרוג לווינדוס 10 הוא פשוט אם יש לכם טאבלט או מחשב עם ווינדוס 7 או 8.1 מקוריים. התרעה חדשה על שורת המשימות תודיע כאשר השדרוג מוכן להתקנה. ללקוחות עסקיים, ווינדוס 10 זמין כבר לפריסה בסביבת העבודה שלהם והחל מהראשון באוגוסט, ארגונים אשר יש להם רישיון מותאם יכולים לשדרג לגרסאות Enterprise ו Education. מעכשיו גם Windows 10 IoT זמין.

Devices from our valued partners Lenovo, HP, Dell and Acer with Windows 10 pre-loaded are available for purchase today from retailers globally. Many more devices will follow in the coming weeks from a broad range of partners including new devices designed specifically for Windows 10 features like Windows Hello. Our OEM partners have over 2,000 distinct devices or configurations already in testing for Windows 10 upgrades, as well as hundreds of new hardware designs. By this holiday, we will be selling the widest range of Windows hardware ever available.

מכשירים של חברות בשיתוף עם מיקרוסופט כגון Lenovo, Hp, Dell, ו Acer אשר מגיעים עם ווינדוס 10 זמינים כבר לקניה בחנויות ברחבי העולם. המון חברות אחרות ילכו בעקבות החברות שהזכרנו בשיתוף פעולה עם מיקרוסופט. חברות אלו תספקנה מוצרים במיוחד למאפייניו של ווינדוס 10 כגון Windows Hello. לשותפיה של מיקרוסופט יש יותר מאלפיים מכשירים שונים או תצורות שונות אשר נמצאים כבר במבחן לשדרוגיו של ווינדוס 10, כמו כן גם מאות של עיצובי חומרה חדשים. עד החגים השנה, מיקרוסופט תמכור את מגוון המכשירים הרחב ביותר לווינדוס שהיה זמין אי פעם.

מיקרוסופט אסירת תודה לשותפות הקמעונות שלה, שכבר מוכנות לעזור לאנשים לשדרג לווינדוס 10. ביניהם אפשר למצוא את Best Buy, Bic Camera, Crom , Currys/PC World, Darty, Elkjøp, Fnac, Jarrir, Incredible Connection, Media Markt, Microsoft Stores, Staples, Yamada, Yodobashi, ועוד המון אחרות ברחבי העולם. שדרוג לווינדוס עשר יהיה קל מאוד עם כל העזרה שמיקרוסופט משיגה ברחבי העולם.

אודות יאיר משניות

קוראים לי יאיר, גיימר לשעבר, כיום עוסק בפיתוח ווב. עולם המחשבים תמיד היה חלק גדול מהחיים שלי ותמיד ימשיך להיות. אשמח לענות על כל שאלה ולעזור, כי אחרי הכל, בשביל זה אנחנו כאן :)

כתיבת תגובה

Specify Instagram App ID and Instagram App Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Instagram Login to work

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *