“המכשף”- מתחילים הצילומים לעונה השנייה עם שחקנים חדשים

העונה השנייה של “המכשף” תתחיל את הצילומים החודש ביחד עם כרמל לניאדו שתהיה דמות משנה חדשה.

המכשף הגיע ל-Netflix בדצמבר 2019 וקיבל ביקורות טובות יחסית. התכנית מבוססת על סדרת הספרים של אנדז’יי ספקובסקי, שעובדו גם לטרילוגיה של משחקי וידאו, כשהאחרון מבניהם הוא Witcher 3: Wild Hunt. בסדרת של Netflix מככב הנרי קאביל כגראלט מריוויה, אחד מ”המכשפים” האחרונים, אנשים, מחסלי מפלצות, שערכו עליהם ניסויים כדי שהיה להם קסם וכוח. אתו מככבות גם סירי, הנסיכה של סינטרה, אותה מגלמת פרייה אלן, בעלת כוחות קסם ייחודיים, ויניפר (אניה צ’אלוטרה), מכשפה עוצמתית ששורדת ילדות קשה והתעללות.

לפי דיווחים, אל הצילומים של העונה השנייה בבריטניה תצטרף כרמל לניאדו והיא תשתתף בשלושה פרקים לפחות. היא תגלם דמות בשם ויולט, ילדה צעירה שההתנהגות השובבה והגחמנית שלה היא חזית לדמות חכמה וסדיסטית יותר. לניאדו היא שחקנית חדשה יחסית. היא הופיעה בסרט “דוליטל“, וגם ב”מזמור חג המולד” בשנה שעברה ב-FX. “דוליטל” לא התקבל בהצלחה בקופות, אבל זה לא משליך בהכרח על היכולות המשחק של לניאדו. “מזמור חג המולד”, לעומת זאת, התקבל יפה כעיבוד אפל לקלאסיקה עם עלילה מקורית.

הצילומים  צפויים להתחיל החודש בבריטניה ומשם ימשיכו אל סקוטלנד ואזורים במזרח אירופה. העונה החדשה תגיע ככל הנראה בסתיו 2021. לגבי העלילה, אנחנו לא יודעים עליה הרבה, אך מה שבטוח זה שציר הזמן צפוי להיות פחות מסובך ממה שהיה בעונה 1. בנוסף העונה השנייה תכלול יותר הסברים על הרקע של גראלט ומקורם של המכשפים.

“המכשף” ידועה כסדרה שלא מסתמכת רק על שחקנים ידועים, כשצ’אלוטרה ואלן היו אלמונים יחסית לפני הסדרה. תיאור תפקידה של לניאדו נשמע מעניין, ומרמז על טוויסטים שנקבל בעונה הבאה. חדשות על שחקנים אחרים היו דלילות, אם כי יש שמועות שכריסטופר היביו, שגילם את טורמונד במשחק הכס, יצטרף לעונה החדשה בתפקיד כלשהו. עד עכשיו נראה שלפי כמות הצפיות שהסדרה זכתה לה, “המכשף” נחשבת להצלחה ולפי מפיקת הסדרה לורן שמידט היסריך, נראה שיש תוכנית לשבע עונות.

אודות ליאת פליישמן

ליאת פליישמן, בת 17, כתבת קולנוע. חובבת סרטים (מין הסתם), סדרות, ספרים וציור.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *