טריילר ראשון לוונדר וומן 1984

נוצצת ובוהקת, גל חוזרת אלינו עם הלהיט החדש של שנות ה-80, וונדר וומן 1984.

כבר במשך חודש שלם החברים ב-DC מפזרים לנו רמזים (טוב די מכריזים), כי במהלך קומיקון ברזיל ייחשף הטריילר החדש לסרט ההמשך של וונדר וומן. תאמינו או לא, כך אכן קרה. במהלך אירוע ההכרזה מחשף לו הטריילר החדש של הסרט Wonder Woman 1984 (“וונדר וומן 1984”). מדובר בסרט ההמשך לוונדר וומן משנת 2017, בכיכובה של לא אחרת מאשר גל גדות שלנו.

הטריילר החדש מציג לנו את דיאנה פרינס (וונדר וומן) של שנות ה-80 (1984, אם אנחנו רוצים להיות הכי מדויקים שיש), וכיצד היא ממשיכה הלאה. עוד בתחילתו אנחנו נחשפים למספר דמויות חדשות, כמו ברברה מינרבה (אותה מגלמת כריסטין וויג). בשלב הזה לא ממש ידוע כל כך מה תפקידה בו, אבל אנחנו בוודאות נגלה זאת בהמשך. בחלוף מספר שניות וכמה סצינות אקשן לא רעות בכלל, אנחנו מקבלים מבט ראשון על מקס לורד (פדרו פסקל), הנבל הנוכחי בסיפור. מה שעוד יותר הפתיע אותנו לראות זה את שובו של סטיב טרוור (כריס פיין), שנדמה כי היה מת לאחר אירועי הסרט הקודם. במעבר חד לסדרה של סצינות אקשן, אנחנו רואים את דיאנה בפעולה, ובמה שנראה כמו התלבושת החדשה שלה בהשראת השיריון שלה מהקומיקס הידוע והמוכר Kingdom Come.

אז כפי שהבנתם הטריילר הראשון ל-Wonder Woman 1984 (“וונדר וומן 1984”) מציג לנו כמה וכמה דברים, אבל לא באמת מראה מידע חיינוי אודות העלילה בסרט. כמו איך סטיב חזר לחיים ועוד בשנת 1984? האם זו הפעם הראשונה בה נראה את המטוס הבלתי נראה של דיאנה? האם מינרבה אכן תהפוך לצ’יטה בסרט הזה, כמו בקומיקס? מה המטרה של מקס?

כמו כן, אנחנו גם זוכים לקבל סדרה חדשה של פוסטרים עבור הסרט, והם בוהקים מתמיד.

מה אתם חושבים על הטריילר החדש? אילו הפתעות ממתינות לדיאנה וסטיב בהרפתקאה הצבעונית והחדשה של 1984? נשמח לשמוע את התגובות שלכם בנושא.

אודות בר מקלר

בזמני הפנוי אני חננת על, מעריצה אדוקה של Marvel, Star Wars ו-Voltron Legendary Defender. בין היתר רואה סרטים, סדרות, קוראת קומיקסים ומצילה את העולם מספר פעמים בשבוע כי אני Defender Of The Universe. אה כן וכמובן משחקת בהמון משחקי וידאו, אל תתבאסו אם אקרע לכם את הצורה במשחק מכות.

השאר\י תגובה