וונדר וומן 1984

וונדר וומן 1984- טריילר+תאריך שחרור לקולנוע ולסטרימינג של HBO

“וונדר וומן 1984” מקבל תאריך שחרור בשירות ההזרמה של HBO ובקולנוע לצד שחרור טריילר חדש.

“וונדר וומן 1984” היה מתוכנן לצאת בהתחלה בחג המולד 2019 ונדחה מספר פעמים בעקבות מגיפת הקורונה לאוגוסט, נובמבר ואפילו דצמבר. כעת נקבע תאריך שחרור חדש לחג המולד 2020, בו ישוחרר הסרט לקולנוע ולשירותי ההזרמה של HBO. חשוב לציין שהסרט יהיה זמין ללא עלות למנויי HBO MAX ורק בחודש הראשון ליציאת הסרט. בנוסף, בחודש הבא Warner Bros תבצע עסקה שבהשלמתה HBO Max תהיה זמינה גם ב-Roku ו- Amazon Fire.

נראה שהבחירה של Warner Bros להעביר את הסרט גם לשירות הזרמה לגיטימית, במיוחד בתקופה בה עתיד הקולנוע אינו ברור. רק סרטים בודדים כמו “Tenet” בחרו להמר ולקבוע תאריך שחרור לקולנוע בלבד ומכאן שההחלטה של Warner Bros נכונה מכיוון שמדובר בסרט שהיה אמור להיות שובר הקופות הגדול של השנה. גם גל גדות, כוכבת הסרט, הגיבה על ההחלטה הקשה לדחות את הסרט ותוכלו לקרוא את הפוסט שהיא פרסמה בחשבון הטוויטר שלה בקישור המצורף. למרות המכשולים הפיזיים, גל חושבת שהגיע הזמן לשחרר את הסרט ולשמח את המעריצים שחיכו זמן רב כל כך.

הסרט הנוכחי שהוא סרט המשך לסרט ששוחרר ב-2017 מתרחש בשנות השמונים בתקופת המלחמה הקרה בין ארה”ב לברית המועצות. בסרט דיאנה מתמודדת מול שני נבלים רבי עוצמה: ברברה אן מינרווה, הידועה גם בשם צ’יטה ופדרו פסקל, שמגלם את מקסוול לורד. בנוסף, אחרי מותו של סטיב בסרט הקודם גם כאן אנחנו ניפגש עם סטיב ככל הנראה לעוד פרידה נוגעת ללב. תוכלו לראות את הטריילר ששוחרר ביוטיוב ב-WBPicturesHK

“וונדר וומן 1984” ישוחרר לשירותי ההזרמה של HBO ויגיע לקולנוע ב-25.12.2020.

אודות יובל לבב

קוראים לי יובל לבב, אני בת 19, חובבת קולנוע וספרים מגיל צעיר. בשעות הפנאי גם שרה,כותבת ומלחינה.גשו לערוץ ביוטיוב Yuval Levav.

השאר\י תגובה