לפאטי ג'נקינס יש רעיונות לעלילה של Wonder Woman 3

לפאטי ג'נקינס יש רעיונות לסיפורים של Wonder Woman 3 ושל סרט הבת של האמזונות.

פאטי ג'נקינס עשתה היסטוריה כאשר נשכרה לביים את "Wonder Woman", שזכה להצלחה כלכלית וביקורתית, בשנת 2017. גם את הסרט השני, שצפוי לצאת באוגוסט לבתי הקולנוע, ג'נקינס ביימה. גם לאחר שחלק מהמעריצים הציעו וקיוו ש-Wonder Woman1984 תצא בפורמט של צפייה ישירה כדי לצלוח את מכשול ההסגר שהקורוניה הציבה , ג'נקינס עמדה על כך שהסרט ישוחרר בבתי הקולנוע.

כבר בשנה שעברה ג'נקינס אמרה שהסיפור ל-Wonder Woman 3 הושלם אך עשוי להשתנות בעתיד. העקבות ראיון ממוחשב שעשתה נראה כי ההערה האחרונה שלה נכונה

אני לא מתכוונת לחשובב על זה שוב עד שהסרט הזה ייצא, כי אני רוצה לתת להוציא את זה מהמערכת ולהיות בראש רענן. אבל כן, יש לי רעיון שעלה לי בראש לסרט הראשון, ואז לסרט השני, ואז לסרט של האמזונות, ואז לסרט השלישי.

נלקח מהלינק הבא.

נראה כי ג'נקינס הקפידה לזכור את כל שלושת סרטי הוונדר-וומן כאשר היא יצרה את הרעיון לסרט השלישי של דיאנה, מהלך חכם שסביר להניח שיגרום גם לסרטים הקודמים לקבל משמעות חדשה. המעריצים כבר לא יכולים לחכות ולראות איך דיאנה השתנתה מאז סרטה הראשון, שהציג אותה מגיעה לראשונה אל מחוץ לאי האמזונות בזמן מלחמת העולם הראשונה. Wonder Woman 1984 יתרחש עשרות שנים אחר כך כשדיאנה חיה חיים שקטים יותר, אך עדיין מגנה על מי שצריך.

לא משנה אם ג'נקינס תחזור לביים את Wonder Woman 3 או לא, בטוח שהחתימה שלה תהיה על הפרויקט בדרך כזו או אחרת. בהתחשב בכל מה שעשתה בשביל הסיפור של דיאנה עד עכשיו, זה יהיה המהלך הנכון. הידע שלה והמעורבות שלה עד כה גם יכולים לתרום בספין-אוף של אמזונות ולהבטיח שהוא יהיה תואם לסרטים האחרים.

אודות ליאת פליישמן

ליאת פליישמן, בת 17, כתבת קולנוע. חובבת סרטים (מין הסתם), סדרות, ספרים וציור.

השאר\י תגובה