בית / חדשות / Worms W.M.D – טריילר השקה למשחק

Worms W.M.D – טריילר השקה למשחק

כבר 21 שנים שהתולעים-חובבות-ההדק החביבות מלוות אותנו. בטריילר החדש שהופץ לכבוד השקת המשחק החדש Worms W.M.D ניתן לראות שינוי בגרפיקה, למעשה חזרה מוחלטת לדו-ממד, בד בבד עם חידושים יוצאי דופן שטרם נראו בסדרה.

Worms תמיד היו עוף משונה בתחום משחקי הווידאו, בין אם מדובר במשחקיות הייחודית, בגרפיקה הציורית, וההומור המטורף, מאידך, אין ספק שהייחודיות של הסדרה, והמשחקיות שדורשת חשיבה אסטרטגית ודינמית הם שעשו אותה כל כך פופולרית. נראה כי המשחק החדש בסדרה Worms W.M.D שהושק ממשיך את הנוסחה הקבועה ומוכיח שסוס מנצח לא מחליפים.

Worms_W.M.D_NewWeapon_MountedGun
חזרה לשורשים, יחד עם תוספות חדשות.

ניתן לראות שינוי משמעותי בגרפיקה. הגרפיקה התלת-ממדית שליוותה אותנו בעשור האחרון (בין אם מדובר היה בWorms 3D או בWorms Battlegrounds ב”חצי תלת-ממד”), וכעת הגרפיקה מצוירת ביד. ניכר כי נעשה ניסיון לתת ‘טוויסט’ מודרני לגרפיקה הישנה והאהובה של Armageddon ו-World Party.

לנוסחה הישנה מתווספות עשרות תוספות חדשות, ולראשונה ניתן להשתמש בכלי רכב במשחק, ניתן להיכנס לבניינים על מנת להגן על התולעים חדורות הקרב, מתווספת מערכת Crafting או “שפצור” נשקים, ואפילו מופיעים לראשונה נשקים נייחים.

עוד יש להוסיף: ה-Campaign לשחקן יחיד השתפר פלאים, ולשחקן היחיד יחכו 20 משימות אימון, 30 משימות Campaign, ו-10 אתגרים. גם המצבים מרובי המשתתפים לא נשארו מקופחים, וניתן יהיה לשחק ברשת מקומית או אינטרנטית, עד 6 שחקנים.

וכעת, ללא עיכובים נוספים, לפניכם הטריילר:

המשחק זמין כעת עבור PS4, Xbox One ו-PC.
מה אתם חושבים? האם המאפיינים החדשים שהתווספו לסדרה, והשינויים הגרפיים יתרמו לחוויית המשחק? האם יפגמו בה? ספרו לנו בתגובות.

אודות נתי סדגי

Avatar
נתי, בן 23 מאשקלון, סטודנט להוראת לשון והיסטוריה. אוהב טיולים ארוכים לאורך החוף (לא באמת), להתאמן (קרוספיט, בהתאם לטרנד העכשווי), וכמובן גיימינג על צורותיו. 'סאקר' של red hot chilli peppers אבל זה כבר סיפור אחר. אם הייתי חיה הייתי ניבתן, ואם הייתי מאכל כנראה שהייתי שקד מרק.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *