WWE 2K16

WWE 2K16 – הוכרזה אריזת המשחק, עלייה מככב הנחש הארסי מטקסס

2K הכריזה כי החבר בהיכל התהילה ומתאבק העבר בWWE, סטון קולד סטיב אוסטין יככב על אריזת המשחק WWE 2K16, המשחק הבא בסדרת משחקי הWWE שיצאה בשנה האחרונה בפעם הראשונה לקונסולות הדור הנוכחי.

אחרי שחימם את האווירה בWWE במהלך עידן האטיטיוד(Attitude Era) וכבש את ליבם של אוהדי הWWE, עם כל הניסיון שלו בתוכניות פודקאסט, קולנוע וטלוויזיה, אוסטין היה אחד המתאבקים האהובים והבולטים בתוך הזירה ומחוצה לה.

סטון קולד סטיב אוסטין אמר “יש לי פריבילגיה לעבוד עם 2K על מנת לסייע לפרנצ’ייז WWE 2K ויש לי הכבוד לשמש כפרזנטור על אריזת המשחק WWE 2K16”.
עוד הוא הוסיף ואמר כי “אין לי שום חוסר כבוד כלפי הפרזנטורים הקודמים שכיכבו על אריזות משחקי הWWE 2K – דווין ‘דה רוק’ ג’ונסון וג’ון סינה, אבל הגיע הזמן שהסדרה תעשה קצת רעש עם הכוכב האמיתי ואני מצפה כבר להזריק מנה של “הנחש הארסי מטקסס” למשחק של השנה הזו ולקמפיין הכללי”.
WWE 2K16

אוסטין נחשב על ידי רבים לאחד מן המתאבקים היותר טובים שנכנסו אי פעם לזירת הWWE, כאשר במהלך הקריירה הוא החזיק בלא פחות מ21 אליפויות וב2009 הוא קיבל את הכבוד הראוי לו ונכנס להיכל התהילה של הWWE בטקס השנתי של הארגון. מוסר העבודה חסר הרחמים שלו הפכך אותו לאחד מן האנשים היותר משמעותיים במיינסטרים ואייקון פופ-תרבותי כשחקן, מפיק ומנחה בתוכניות טלוויזיה שונות, שחקן בסרטים שונים ומשתתף בתוכניות פודקסאט שונות. בשנת 2011 אוסטין הנחה את תוכנית הריאליטי “Though Enough” ששייכת לWWE כאשר היא ביצעה קאמבק בערוץ USA Network ומאז שנת 2012 הנחה ארבע עונות של הסדרה “Redneck Island” בערוץ CMT.
הוא גם מנחה את הסדרה “Steve Austin’s Broken Skull Challenge”, תוכנית שבימים אלו מפיקים לה עונה שלישית בערוץ CMT. במהלך השנים הופיע במספר סרטים וביניהם: “The Longest Yard”, “The Condemned” ו”The Expendables” בזמן שתוכנית הפודקאסט השבועית שלו “The Steve Austin Show” מובילה בקטוגריות שונות בתוכנת הiTunes.
אוסטין גם מנחה תוכנית פודקאסט חודשית בWWE Network שנקראת “!Stone Cold Podcast, Live” שבה הוא מראיין אורחים מיוחדים שונים ביניהם וינס מקמהן, טריפל אייץ’ ופול היימן.
אוסטין הוא שגריר המותג  Kawasaki Motors Corp., USA.

כריס סניידר, סגן נשיא השיווק ב2K לא חוסך במילים טובות כלפי אוסטין ואמר כי “הסטייל האייקוני של סטון קולד סטיב אוסטין והאישיות המושלמת והערצה העולמית כלפיו בעקבות הופעותיו בWWE הופכת אותו לאידיאלי עבור WWE 2K16”. עוד הוסיף סניידר כי “לא רק שאוסטין יוסיף עוד חן לאריזת המשחק, אלא שהוא גם מעורב בעיצוב הכיוון היצירתי של המשחק, באמצעות התרומות הגדולות שלו למשחק, הוא נכלל ברוסטר הגדול ביותר בהיסטוריית הפרנצ’ייז, וכמובן שישנן עוד אפשרויות שיהיו במשחק ויוכרזו בהמשך, WWE ימשוך הרבה תשומת לב מכולם”.

WWE 2K16 ישוחרר לקונסולות הדור הקודם ולקונסולות הדור הנוכחי ב27 באוקטובר בצפון אמריקה וב30 באוקטובר ישוחרר המשחק בכל העולם. גרסת מחשב שהייתה מנת חלקו של המשחק האחרון בפרנצ’ייז, WWE 2K15, טרם הוכרזה.

אודות Lidor

כתיבת תגובה

Specify Instagram App ID and Instagram App Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Instagram Login to work

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *