WWE 2K16 – סיקור משחק ההיאבקות של השנה + הגרלה!

Stone Cold Steve Austin מהעבר ומההווה כבר כאן והם טובים יותר מתמיד. הפעם אפשר באמת להחמיא למשחק, בניגוד מוחלט לשנה שעברה בה הוא הרגיש ממוחזר ואפילו קצת ארקיידי. הפעם זה פשוט לא קורה ואני אסביר על כך בהרחבה בסיקור עצמו. המשיכו לקרוא.

כרגיל, אנחנו ממש אוהבים לדאוג לכם להפתעות עם כל סקירה שעולה, ולכן צפו להגרלה על 4 עותקים של המשחק (1 לכל קונסולה), קחו את הזמן וקראו את הסיקור, ולסיום מוזמנים להצטרף להגרלה.

ובכן, סדרת משחקי ה- WWE כל כך נזנחה ופשוט לא הפסיקה לייצר כותרים גרועים משנה לשנה. השינויים היו חסרי משמעות וגם הכרזה די חגיגית על כך שדווין ג'ונסון, הלא הוא The Rock, יככב על אריזת WWE 2K14 לא עזרה. אבל השנה משהו נדלק במשחק. הוא מרגיש חדש, יש בו מערכת חסימות חדשה, שהופכת את המשחק לריאליסטי יותר, אבל אתם בהחלט יכולים לוותר על החלקים המגבילים בה אם רק תרצו, יש אפשרויות חדשות בבניית המתאבק(חלקן מוצלחות יותר וחלקן פחות), סיפור חדש ישן על הגיבור הנצחי של ה- Attitude Era שבמקרה מככה גם על אריזת המשחק ועוד המון חידושים ושיפורים. אני כבר הזכרתי שיש המון אנימציות חדשות?

WWE 2K16

נתחיל מן המשחקיות כהרגלנו, ופה יש המון מה להגיד. בראש ובראשונה, מערכת חסימות חדשה. זה לא אומר שתצטרכו ללחוץ על מיליון כפתורים בשביל לחסום – הכפתור נשאר אותו כפתור, המגמה היא קצת שונה – בחלק מהמהלכים במשחק, בעיקר המורכבים יותר, יש 2 אפשרויות חסימה – הראשונה יחסית בתחילת המהלך והשנייה היא רגע לפני שאתה מופל ונפגע. דבר נוסף שנכנס זה הגבלה על כמות החסימות שתוכל לבצע. בדיוק כמו שיש רמת אנרגיה, כך גם יש מד חסימות ולפחות אחד מהפסים שלו צריך להיות מלא על מנת שתוכלו לחסום מהלך של היריב. הרעיון הוא להפוך את המשחק ליותר טקטי, מעתה אתם תצטרכו לשקול כל חסימה וחסימה. אלא ש- 2K איפשרה למי שלא מעוניין במגבלה הזו, פשוט לבטל אותה, כך שהכל בסדר, אם אתם לא רוצים בכך, אפשר פשוט לבטל את זה.

מעבר לכך גם כמות האנימציות החדשות היא מאוד מכובדת, ודבר שאני אפילו עוד יותר מעריך זה שאנימציות החסימה מסונכרנות יותר טוב עם אלו של ההתקפה, כך שהחסימות נראות פחות ופחות פלסטיות, הן דווקא יותר זורמות וקשה לדעת אם החסימה צלחה אם לא הטקסט שמופיע על פני המסך ודואג להגיד לנו אם הצלחנו ואם לא אז למה. האנימציות החדשות נחמדות מאוד וכיף מאוד להשתמש בהן בכל מיני וריאציות.

WWE 2K16

נעבור לדבר קצת על מצבי המשחק. ה- 2K Showcase וה- MyCareer חוזרות עם הרבה פחות באגים ובעיקר כיף. הסיפור של ה- 2K Showcase זורם וקליל, אך עם זאת הוא בהחלט דרמטי ומלא אקשן. היחס בין כמות הסצינות המונפשות ובין קטעי הוידיאו האמיתיים שנילקחו מארכיון ה- WWE מושלם ולא צריך יותר מזה. לכל מתאבק חבילת אנימציות מדוייקת מאוד ומי שצפה בקרבות שניתן לשחק במשחק ודאי מזהה ישר את רמת האמינות ברשימת המהלכים של כל מתאבק ומתאבק.

ה- MyCareer פשוט הרבה יותר טוב גם כן. באג משנה שעברה שלא איפשר לשנות את רמת הקושי במוד תוקן וכעת תוכלו להקשות על עצמכם ולהתמודד עם אתגרים גדולים. מעבר לכך האופן בו מסודר המידע הרבה יותר טוב וכעת ניתן לנהל בצורה הרבה יותר מסודרת את היריבויות ואת החברויות של המתאבק. נוסף על כך הבחירה על איזה תואר להתמודד כאשר מגיעים ל- WWE היא אוטונומית לחלוטין, אך ודאי שכמו כל מתאבק, רצוי להתחיל בקטן עם תואר כמו ה- Intercontinental Championship ורק לאחר מכן להתקדם לכיוון האליפות הראשית של הארגון. ניתן להתאים אישית את רשימת המהלכים של המתאבק מתוך מאגר עצום של מהלכים וזה בדיוק הקטע שבו הבנתי עד כמה החלק של האנימציות מושקע. פשוט מדהים.

WWE 2K16

הדבר האחרון שאני רוצה לדבר עליו בחלק הזה הוא תוספות של כל מצבי משחק. בשנה שעברה, משום מה קרב של 3 על 1 פשוט לא היה קיים ואותי באופן אישי זה איכזב מאוד. השנה המוד חזר, לכל סוג של קרב יש המון תת סוגים כמו: קרב רגיל, קרב כולל חפצים, קרב על מזוודה(עם סולם), קרב שהמטרה בו היא לשבור שולחן וכו'. סיבוך נוסף שנפתר הוא שבשנה שעברה על מנת לשחק בתוך כלוב הבריחה היה צורך בבחירת קרב של אחד על אחד(לדוגמה), לבחור מתאבקים ולשנות את סוג הזירה ל- Hell In a Cell כלשהו. השנה Hell In a Cell הוא מוד מן המניין ולא רק סוג של זירה.

יופי של עבודה נעשתה על מצבי המשחק והמשחקיות, אבל מה עם הגרפיקה? אין יותר מידי חדש תחת השמש, יותר בכיוון של היכלים חדשים, כולל אחד מיוחד שאני באופן אישי התאהבתי בו.

WWE 2K16

הגרפיקה טובה בדיוק כמו בכל משחקי הספורט האחרים בדור הנוכחי, ולמעשה בדיוק כמו ב- WWE 2K15. זה דבר טוב משום שזו גרפיקה שהיא די טובה ומספקת מאוד. אלא שכן יש תוספות ואני אנסה למנות כמה שיותר מהן, מהבולטות יותר לבולטות פחות. קודם כל יש היכלים חדשים, בהתאם כמובן לקרבות העבר במשחק, ובהתאם לאולמות שבהם נערכו הקרבות במהלך שנת 2015(אירועים רגילים וגם אירועי PPV). האולם החדש הבולט ביותר, וזה שמעוצב בצורה הטובה ביותר, הוא האולם של ה- WrestleMania 31. סוף כל סוף האולם עוצב אחד לאחד, כולל התחשבות בכך שמדובר באולם ללא גג ממשי כך שניתן לראות את השמיים, ומעבר לכך כל האינסטרומנטים מסביב, המבנה עצמו, הכל נראה מדהים ומעוצב במדוייק. מדובר ב- Levi's Stadium שכולל כ-77,000 מקומות ונבנה בצורה פשוט מושלמת במשחק.

מעבר לכך, חדי העין ודאי שמו לב כי כעת גם פגיעות מרובות בחזה ולעיתים גם ברגליים ישאירו סימנים, ולא מדובר רק בדם מן הראש לאחר מכות מרובות לכיוון איזור זה. כעת נותרים סימנים על כל הגוף וזוהי תוספת די מוצלחת אך גם יחסית קטנה והיא בסך הכל נותנת למשחק מנה נוספת של ריאליסטיות, נוסף על מה שכבר יש.

WWE 2K16

בנקודה הזו אני מוצא לנכון לציין לטובה את מערכת בניית המתאבק(כמעט את כולה), האפשרויות מן השנה שעברה שומרו והמגוון גדל. אבל לא מדובר רק בזה, וישנה גם אפשרות חדשה די בולטת בתחום השיער – לאחר שאתם בוחרים תספורת אתם יכולים לצבוע את שיערו של המתאבק כאוות נפשכם, בכמה צבעים שתירצו. האפשרות הזו פשוט מצויינת ואף מתאפשר להסתובב מסביב לכל הראש על מנת לצבוע את השיער, ניתן להסתכל גם מהצד, גם מקדימה, גם מאחורה וגם מלמעלה.
הדבר הפחות טוב במערכת זה האפשרות לייבא תמונה וליצור את הפרצוף של המתאבק באמצעותה. בפועל קשה מאוד להתאים את התמונה למימדים שנדרשים במשחק שהם מאוד ספציפיים ומסתבר שגם היחס של הפרצוף ביחס לגודל התמונה צריך להיות מאוד מסויים – דבר שהוא פשוט חבל משום שבמשחק כמו FIFA 15 השתמשתי בדיוק באותה תמונה כמו ב- WWE 2K16 לשם יצירת השחקן, רק שב- FIFA יצרתי את עצמי בתוך כרבע שעה וב- WWE 2K16 טרם הצלחתי ליצור את עצמי.

הדבר האחרון זה הסאונד – פשוט נפלא. הסאונד בקרבות הוא נהדר ומבליט כל בעיטה, אגרוף, מהלך ומה לא. לכל כלי בקרב יש צליל משלו – מדובר בכיסאות, שולחנות, מדרגות, מקלות, פטישים, הפעמון של הזירה וכו'. בנוסף לכך הקולות מקטעי הוידיאו היחסית ישנים מותאמים בצורה מושלמת לקטעים המונפשים וזה מרגיש פשוט נפלא לצפות בסצינות. גם הפסקול של המשחק נהדר וכולל שירים מכמה ז'אנרים, רובם די חביבים, והדבר הזה עושה את העבודה על מנת להכניס אותנו לאווירת היאבקות.

בשורה התחתונה מדובר במשחק מעולה עם גיוון, סאונד, גרפיקה ומשקחיות מרשימים מאוד. WWE 2K16 סוף סוף החליט להיכנס לזירה וללכת כל הדרך אל ה- WrestleMania בעוד שבשנה שעברה הוא לא העז מספיק והצליח למכור אך ורק משום שקיים מונופול בשוק הזה. העיקר שהשנה זה נראה טוב יותר.

ועכשיו, הרגע שבשבילו תעלו לזירה כדי לזכות בעותק של המשחק עבור הקונסולה שלכם!
הצלחנו להשיג עבורכם עותקים עבור :PS3, PS4, Xbox 360, Xbox One וכולם מתנת הד ארצי!
לפני שאסביר, מוזמנים לצפות בסרטון ההגרלה:

לפני שנתחיל, הינה כמה כללים:
1.חובה להגיב: בפוסט זה / בסרטון המצורף ביוטיוב / בפוסט המיועד בפייסבוק.
2.חובה לעשות לייק לפוסט בפייסבוק + לדף הרשמי של הד ארצי.
3.חובה לשתף את ההגרלה בצורה ציבורית!

על מנת שיהיה לכם קל, הכנו בשבילכם את הגאדג'ט הבא, כל שעליכם לעשות הוא להתחבר באמצעות הפייסבוק שלכם ולעקוב אחר ההוראות.

a Rafflecopter giveaway

כמו כן, הינה הפוסט היעודי בפייסבוק:

//

מכות!!!!!!משחק ההאבקות של השנה – WWE 2K16 בסיקור מטורף – חובה קריאה!על הדרך, זה הפוסט הרשמי של ההגרלה, אז מוזמנים לקרוא בפוסט מה צריך לעשות כדי להצטרף :)https://www.pcgalaxy.co.il/wwe-2k16-review-giveaway/

Posted by ‎PCgalaxy – גלקסיית המחשבים‎ on Friday, November 6, 2015

בהצלחה לכולם, ושימו לב!
בעת סיום ההגרלה, הזוכה יקבל הודעה אל כתובת המייל, במידה ואין מענה בתוך שבוע, יבחר זוכה חדש.

WWE 2K16

משחקיות - 8.5
גרפיקה - 8
סאונד - 8.5

8.3

יוצא מן הכלל

User Rating: 2.65 ( 4 votes)

אודות Lidor

5 תגובות

  1. עשיתי את כל השלבים. מקווה לזכות!

  2. מקווה לזכות

  3. אמנון דבדבני

    מקווה לזכות Xbox one

  4. מקווה לזכות xbox360

  5. my fav superstar is ether Dean Ambros or Roman Raines there both so cool but ill go with Dean

    I WOULD LOVE THIS ON PS4

השאר\י תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: