תמיכה אחורנית ב-Xbox One – עכשיו גם לשני דיסקים

בזמן שישנו בלבול גדול לגבי תמיכת הקונסולה Xbox One במשחקים ישנים יותר, עכשיו Microsoft עושה את זה יותר קל, כאשר היא מרחיבה את מספר המשחקים שמקבלים תמיכה אחורנית.

Major Nelson, האדם שאחראי על כל החדשות בנוגע לקונסולה, אישר באתר Reddit, שקבוצת התמיכה של הקונסולה עשתה מאמץ רב כדי לאפשר לקונסולת ה-Xbox One להריץ משחקים מתוך ה-Xbox 360, שצריך בשבילם שני דיסקים.
תמיכה אחורנית במשחקים עבור ה-Xbox One התחילה בשנה האחרונה, אחרי שהשירות הוכרז לראשונה בכנס E3 2015. לאחר שהשירות הוכרז, ניתן היה לשחק ביותר משחקים בכל יום. משחקים המבוססים על שני דיסקים הם התוספת החדשה ביותר, וגם להם יתווספו משחקים חדשים יותר בכל יום וכך תוכלו לשחק ביותר משחקים ישנים מתוך קונסולת ה-Xbox 360 על קונסולת ה-Xbox One שלכם.

בנוסף לכך, Microsoft כנראה לוקחת את תצוגת ה-E3 שלה השנה ממש ברצינות, לפי ה-Podcast האחרון של Major Nelson, כאשר היא עובדת עליו מדצמבר 2015.
קראתם נכון: דצמבר 2015.
יכול להיות שההכנה הארוכה הזו מרמזת לנו על הכרזה של משהו גדול, שכנראה ילהיב הרבה שחקנים ומעריצים של החברה. בנוסף לכך, כנראה יהיו תצוגות מורחבות של משחקים כמו Crackdown 3, Scalebound, ReCore ו-Sea of Thieves, שכנראה יגרמו להרבה שחקנים שברשותם Xbox One להתרגש.

רוצים לדעת חדשות נוספות על מה שחם וגועש בתחום הגיימינג? הישארו מחוברים אלינו!

אודות רפאל יקותיאל

רפאל, בן 20 מחולון, משחק בעיקר במשחקי פלטפורמר אינדי ומכות, חלק מה-PCMR, מכור לטקן, ובעד מלחמת עולם בין Intel, AMD, ו-Nvidia.

תגובה אחת

  1. תודה רבה על הכתבה! דרך אגב Major Nelson הוא לא מתכנת. הוא אחראי על החדשות האחרונות של הקונסולה והוא הפרצוף של ה-XBOX LIVE.

השאר\י תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: