ההרחבה הבאה ל-Fallout 4 תיקרא Nuka World?

בזמן שההרחבה השלישית למשחק Fallout 4 אפילו לא יצאה, כמה אנשים חושבים שהם מצאו את שמה של ההרחבה הבאה, כאשר הם פיצחו את הקוד.

בזמן שהם עשו Data Mining בקבצי המשחק של Fallout 4, קבוצה של פעילים מהאתר Reddit מצאו אזכור למשהו שנקרא Nuka World. נכון לעכשיו, לא ידוע לנו כלום לגבי ההרחבה הבאה שתצא, אבל מה שכן ידוע לנו הוא שיש השערה לפחות לאיך היא תיקרא. יכול להיות, שהשם Nuka World הוא שם של פארק שעשועים שאליו השחקן יוכל להגיע בהרחבה הבאה, או שזה יהיה הנושא שלה. בינתיים עלינו לחכות ולראות מה Bethesda תכריז, כדי שנדע את כל הפרטים. בינתיים, אתם מוזמנים לצפות בתמונה למטה שמציגה איך המידע הזה נמצא:

Nuka World

בנוסף לכך, מתוך מידע שנמסר לנו על ידי שחקנים שהצליחו להשיג את ידם על Far Harbor, הרחבתו האחרונה של המשחק Fallout 4, זמן המשחק שלה תהיה כנראה באורך של 20 שעות (לסיפור הראשי) – יותר מכל שאר ההרחבות ש-Bethesda יצרה אי פעם, כולל את ההרחבה המצוינת The Shivering Isles למשחק The Elder Scrolls IV: Oblivion, ויותר מהרבה משחקים שיוצאים וממלאים את השוק.
הדבר הזה מראה לנו שהחברה משקיעה זמן בפיתוח ההרחבות, ושיש לנו למה לצפות להרחבה הזו.

אודות רפאל יקותיאל

רפאל, בן 20 מחולון, משחק בעיקר במשחקי פלטפורמר אינדי ומכות, חלק מה-PCMR, מכור לטקן, ובעד מלחמת עולם בין Intel, AMD, ו-Nvidia.

השאר\י תגובה